Söylemezsem Olmaz 15 Şubat full tek parça İzle

Hande Sarıoğlu hayatının şokunu ilk kez ve sadece Söylemezsem Olmaz’da açıkladı!!!

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Hande Sarıoğlu, yaşanan süreci ilk kez ve sadece Söylemezsem Olmaz’da açıkladı. Hande Sarıoğlu dans videosu ile sosyal medyayı ayağa kaldırmıştı. Hande Sarıoğlu dans videosunun ardından Habertürk’ten kovulduğu iddia edildi.

Habertürk’teki görevinden ayrıldıktan sonra kanala vedalaşmaya giden Hande Sarıoğlu, Fatih Altaylı’nın söyledikleri karşısında yaşadığı şoku canlı yayında anlattı. Hande Sarıoğlu öte yandan kendisi hakkında köşe yazısı yazan Ahmet Hakan’a da cevap verdi. İşte Hande Sarıoğlu’nun Söylemezsem Olmaz’a yaptığı özel açıklamalar..

Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra sahaya daldı, hakeme saldırdı! / Magazin Turu

3. Lig 4 Grup’ta oynanan Bayrampaşa’nın Karbel Karaköprü ile kozlarını paylaştığı maçta olay çıktı. Mücadelenin 67. dakikasında 2-1 geride olan Bayrampaşa’da Asbaşkan Gökhan Çıra, sahaya indi. Hakem yönetimini beğenmeyen Bayrampaşa Asbaşkanı Gökhan Çıra, sahaya girip hakem Necati Selçuk Şahin’i tehdit ederek, darp etti.

Habertürk’de spor spikerliği ve sunuculuk yapan Hande Sarıoğlu sosyal medya hesabına eklediği oryantal dans videosu ile dikkatlerin üzerine çekmişti. Hande Sarıoğlu’nun dans videosu başını yaktı. Hande Sarıoğlu dans videosunun ardından Habertürk’den spor spikerliği ve sunuculuktan kovuldu. Yorumcumuz Arto, Hande Sarıoğlu’nun dans videosu ve işinden kovulması hakkında bir tespitte bulundu.

Emina Jahovic, iki aydır nafaka alamadığı eski eşi Mustafa Sandal’ın evi ve ofisine haciz yolladı. Emina Jahovic’in 2 aylık alacağına karşılık Mustafa Sandal’ın hem eşyaları haczedildi hem de banka hesaplarına tedbir konuldu.

Emina Jahovic, iki aydır nafaka alamadığı eski eşi Mustafa Sandal’ın evi ve ofisine haciz yolladı. Emina Jahovic’in 2 aylık alacağına karşılık Mustafa Sandal’ın hem eşyaları haczedildi hem de banka hesaplarına tedbir konuldu.

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Didem Soydan Burak Deniz çifti şimdi de ayrılık haberleriyle gündeme geldi. Burak Deniz’in Alina Boz ile çekilen fotoğrafların ayrılığı ateşlediği iddia edildi.

Söylemezsem Olmaz 15 Şubat full CANLI Yayın Saatinde İzlemek için tıklayınız

Söylemezsem Olmaz 15 Şubat Birazdan yüklenecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu