Söylemezsem Olmaz 10 Şubat Canlı İzle

Yorumcumuz Seren Serengil’e sevgilisi Mustafa Tohma’dan büyük sürpriz. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü beklemeden sevgilisinin kapısına dayanan Mustafa Tohma hediyeleriyle Seren Serengil’in bir kez daha gönlünü kazanmayı başardı.

Reyting rekortmeni Çukur Dizisi Final tarihi belli oldu. Dizinin başrol oyuncusu Aliço karakterine can veren Rıza Kocaoğlu muhabirimizin sorularını cevapladı.

Demet Akalın Esra Balamir’in neden küstüğü ortaya çıktı. Söylemezsem Olmaz canlı yayınına telefonla bağlanan Esra Balamir, Demet Akalın ile arasında yaşananları anlattı. Kendisinin hatalı olduğunu ifade eden Esra Balamir’in, ‘Eşşeklik yaptım’ demesi izleyenleri şaşırttı.

Geçtiğimiz ay eşi Cen Küpeli’yle sürpriz bir kararla boşanan Demet Şener gazetecilerin sorularını cevapladı. Muhabirlerin Edvina Sponza hakkında yönelttiği bir sorusu üzerin Demet Şener aniden sinirlendi.

Söylemezsem Olmaz canlı yayın konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Söylemezsem Olmaz 10 Şubat Çarşamba Canlı yayın İzlemek için tıklayınız

Söylemezsem Olmaz canlı yayın konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Programımızın bugünkü konuğu sevilen şarkıcı Fatih Ürek oldu. Fatih Ürek, son dönemde polemik yaşadığı Demet Akalın hakkında da açıklamalarda bulundu. Fatih Ürek, Demet Akalın ile arasında yaşananların nasıl başladığını ve yaşadıkları süreci tek tek anlattı.

Fatih Ürek, Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programından neden ayrıldığını açıkladı.

Fatih Ürek eski günleri anlattığı esnada Seren Serengil’in kameralara göz kırpıp ‘Cenk Eren sizi solladı’ dedikten sonra herkes kahkahalara boğuldu.

Fatih Ürek’in hastanede yattığı dönemde Arto ile Kuşum Aydın için sarf ettiği sözlere kırılan Kuşum Aydın canlı yayına bağlanarak hastanede neler yaşandığını ve Fatih Ürek’e küs olup olmadığını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu