Songül Karlı kocamı elimden aldı iddiasına bakın ne cevap verdi

Songül Karlı kocamı elimden aldı iddiasına bakın ne cevap verdi

Songül Karlı’nın eski eşi Metin Yüncü’nün seneler önce boşandığı eşi Mediha Ersoy, skandal açıklamalar yaptı. Karlı, iddialara cevap verdi.

Songül Karlı, Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını, “Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım” diyerek anlatmıştı. Karlı, yeni bir iddiayla gündeme bomba gibi düştü.

Metin Yüncü’nün eski eşi Mediha Ersoy, yıllar sonra UçanKuş kanalına bağlanarak sessizliğini bozdu. Mediha Ersoy, Songül Karlı için şunları anlattı:

“Aile dostumuzdu. Ailecek sohbet ederken bile benim eşime bakışları farklıydı. Bana mesaj geldi. Eşin seni Songül Karlı ile aldatıyor yazıyordu. Ben konduramadım. Biz evliyken birlikteliklerine devam etmişler.”

”İnanmadım ben ama araştırdım o mesajı atan abisi çıktı. Ya abisi attı ya kendisi oradan bana attı mesajı. Bence Songül Karlı idi.” 

Mediha Ersoy açıklamasında “Songül Karlı, Metin’in peşinden 5-6 ay koşmuş. Kendi de verdiği söyleşide söylüyor zaten. Bakmış adam yüz vermiyor sonra kendisi yine ısrar etmiş” dedi.

Metin Yüncü’nün eski karısı “Programı çok basmak istedim ama çocuğum vardı ailem engel oldu” dedi.

Songül Karlı, Mediha Ersoy’un söz konusu iddialarına, programının yorumcusu Tayyar Işıksaçan’a mesaj atarak cevap verdi. 

Karlı, Ersoy hakkında “Kadını hiç tanımıyorum. Bir yemekte karşılaştık ve hayranım olduğu için de fotoğraf çektirdik. Ben kimsenin peşinde falan değildim” dedi.

Öte yandan Songül Karlı, Metin Yücü ile evliliğine dair geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamayla çok şaşırtmıştı.

Karlı, Metin Yüncü ile o dönem FOX TV’de sunduğu Su Gibi programının reytinglerinin artması için evlendiğini söylemişti.

Ünlü şarkıcı, olay yaratan o açıklamayı şu sözlerle dile getirmişti:

”FOX’ta yaptığımız program bir kere 89’uncu olunca yapımcılar geldi, ‘Artık evleneceksin’ dedi ve böyle gelişti.”

”Yoksa Metin Yüncü, çok gördüğüm, tanıdığım ve sevdiğim bir insan da değildi. Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi; 40 kere kapıya koydum kolilerini.”

Ayrıca Songül Karlı, Metin Yüncü yüzünden 35 milyon kaybı olduğunu, kendisini dolandırdığını söylemişti. Karlı, Yüncü ile evli kaldığı dönemde şiddet gördüğünü fakat çocuğunun geleceği için o dönem açıklamaktan çekindiğini söylemişti.

Karlı’nın eski eşi Yüncü, dolandırıcılıktan gözaltına alınmış fakat yurt dışına çıkış yasağı ve adli kontrol şartı konularak serbest bırakılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu