Snoop Dogg’tan Yıldız Tilbe paylaşımı hayranlarını heyecanlandırdı

Snoop Dogg’tan Yıldız Tilbe paylaşımı hayranlarını heyecanlandırdı

Ünlü rapçi Snoop Dogg, Instagram hesabının hikayeler bölümünde bir kullanıcının yaptığı Yıldız Tilbe‘li kolajı paylaştı. Snoop Dogg‘un bu paylaşımı Türk hayranlarını heyecanlandırdı.

Grammy Ödülü’ne aday gösterilmiş Amerikalı rap müzik sanatçısı Snoop Dogg, Yıldız Tilbe ile olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Dünyaca ünlü rapçi, 55 milyon takipçisi olan hesabından yaptığı paylaşım ile Türk takipçilerini heyecanlandırdı.

Snoop Dogg’un hikayesini gören Türk takipçiler, sosyal medyada gündem oluşturdu. İkilinin fotoğrafını yan yana gören takipçiler, “Snoop Dogg’un kariyerindeki zirvesi budur” dedi.

DR. DRE KEŞFETTİ

DR. DRE KEŞFETTİ
Calvin Cordozar Broadus, bilinen sahne adıyla Snoop Dogg Grammy Ödülü’ne aday gösterilmiş Amerikalı rap müzik sanatçısı, albüm yapımcısı ve oyuncu. Snoop Dogg, Batı Yakası hip-hop müziği icra eden bir MC ve Dr. Dre’nin keşfettiği isimlerden biri olarak tanınmakta.

TAKLİDİNİ YAPANLARI KINADI

TAKLİDİNİ YAPANLARI KINADI
Dansları, tarzı ve konuşmasıyla farklı kişiliğini ortaya kıyan Yıldız Tilbe, geçtiğimiz gün ağzını yayarak kendisinin taklidini yapan kişileri kınamıştı.

ALLAH ONLARIN AĞIZLARINI AÇSIN

“ALLAH ONLARIN AĞIZLARINI AÇSIN”
Tilbe, Tiktok’taki hesabında, taklidini yapan insanlara, “Allah onların ağızlarını açsın ve bildiği gibi bıraksın” dedi.

TAKLİDİMİ YAPANLARI KINIYORUM

”TAKLİDİMİ YAPANLARI KINIYORUM”
Ünlü şarkıcı Tilbe sözlerini, ”Çocukken yüzümün sağ tarafı yandı. Bir deformasyon oldu. Taklidimi yapanları kınıyorum” şeklinde noktaladı.

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu