Sinan Akçıl Burcu Kıratlı’nın isteğini kırmayıp kesenin ağzını açtı

Sinan Akçıl Burcu Kıratlı’nın isteğini kırmayıp kesenin ağzını açtı

3 yıl önce evlenip sürpriz şekilde ayrılan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti yeniden evlenmişti. Akçıl, Kıratlı’nın isteğini kırmayıp kesenin ağzını açtı.

Sinan Akçıl, aradığı mutluluğu 2018’de oyuncu Burcu Kıratlı’da bulmuştu. Aynı yılın aralık ayında da Amsterdam’da nikah masasına oturmuşlardı. Çift, evlendikten dokuz ay sonra boşanmış, 20 gün sonra da tekrar barışıp kaldıkları yerden devam kararı almıştı. 

Yapboz tahtasına dönen ilişki geçen ekimde yine bitmişti. Ayrı kalmaya dayanamayan çift, barışıp ikinci kez nikah masasına oturdu. İkilinin fotoğrafları sosyal medyada beğeni topladı.

İlk düğünde Sinan Akçıl eşine 100 bin lira değerinde bir tektaş almıştı.

 Burcu Kıratlı geçen pazartesi Swissotel’de yapılan törende ikinci kez aynı yüzüğü takmak istemedi.

Eşinin isteğini kırmayan Sinan Akçıl kesenin ağzını açtı.

Kesenin ağzını açan Akçıl, eşine 220 bin TL’lik yeni bir pırlanta yüzük aldı.

Burcu Kıratlı’nın paylaştığı düğün fotoğraflarında yüzüğü görenler “Sinan paraya kıymış” yorumunu yaptı.

Kıratlı, 2 milyonu aşkın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından arkadaşlarıyla olan pozunu “Benim çılgın nedimelerim” notuyla paylaştı. 

Kıratlı’nın nedimelerle olan pozu kısa sürede 110 bini aşkın beğeni aldı.

Ünlü isimlerin de katıldığı nikah töreninde en çok konuşulan konulardan biri de oyuncu Burcu Kıratlı’nın gelinliği oldu. Amsterdam’da kıydıkları nikahta özel tasarım mini bir gelinlik giyen Burcu Kıratlı bu kez Hakan Akkaya imzalı bir gelinlik tercih etti.

Sinan Akçıl, ilk nikah töreninde Zeynep Bozkaya imzalı dekolteli mini bir gelinlik tercih eden Burcu Kıratlı’yı ilk gördüğünde verdiği “Sevgilim giyinmeyi unutmuşsun” tepkisiyle günlerce konuşulmuştu. Kıratlı ise gelinliği hakkındaki eleştirilere “Gelinliğim için açıklama yapma gereği duymuyorum çünkü çok severek giydim” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu