Şeyma Subaşı yeni pozlarıyla yine gündemde “Sana çok deli oluyorum”

Şeyma Subaşı yeni pozlarıyla yine gündemde “Sana çok deli oluyorum”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammad Alsaloussi ile birlikte verdiği yeni pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Şubaşı gönderisine; “Sana çok deli oluyorum” notunu düştü.

Instagram’da üç milyon takipçisi bulunan ünlü fenomen Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi iş insanı Mohammed Alsaloussi ile aşk dolu pozlarını yayınlamaya devam ediyor.

Subaşı, yaklaşık dört aydır birlikte olduğu Mohammed Alsaloussi teknede çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı.

  • Subaşı, öpüştükleri kareyi şapkayla gizledi. Romantik karelere Subaşı, “Sen ve ben. Sana çok deli oluyorum” diye yazdı. Kaynak: milliyet.com.tr
Şeyma Subaşı'ndan yeni poz: Sana çok deli oluyorum - Haberleri -  Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

SEVGİLİSİNİN KUCAĞINDA POZ VERMİŞTİ
Mısırlı aşkıyla en özel anları sosyal medya hesabından paylaşan Şeyma Subaşı, Sevgililer Günü’nde sevgilisinin kucağında olduğu bir fotoğrafı yayınlamıştı.

AŞKINI KOLUNA KAZITTI

AŞKINI KOLUNA KAZITTI
30 yaşındaki sosyal medya fenomeni, Instagram’ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşımlarla yeni dövmesini takipçilerine gösterdi.

“BENİ ÖZEL HİSSETTİREN ADAM

“BENİ ÖZEL HİSSETTİREN ADAM”

Subaşı, bir diğer paylaşımına, “Beni sadece bugün değil, her gün dünyanın en şanslı kızı gibi özel hissettiren adam. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Tamamen seninim” notunu düşmüştü.

SANSÜRLEMİŞTİ

SANSÜRLEMİŞTİ

Fenomen, sevgilisinin kucağında bir poz daha paylaşmıştı. Mısırlı iş insanının eli kalçasında olan Subaşı, kalça kısmını emojiyle sansürlemişti.

İKİNCİ HER ŞEYİM

“İKİNCİ HER ŞEYİM”
Mohammed Alsaloussi ile birlikteliğinin birinci ayını kutlayan Subaşı, gönderilerine, “Bir ayda tüm dünyadaki favori insanım oldun. Seni çok seviyorum, Melisa’dan sonraki ikinci her şeyim” mesajını yazmıştı

Subaşı, bornozlu şekilde sevgilisine sarılırken verdiği pozu, “Tamamen seninim” notuyla yayınlamış, takipçilerinden 60 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum almıştı.

Sevgilisine sarıldığı başka bir fotoğrafı, “Güvende hissediyorum. Çok seviliyorum. Seninle kraliçe gibiyim. Aşığım” mesajıyla paylaşan Subaşı, takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu