Şeref Bey 3. Bölüm izle

Karakomedi tadında, hayatı kaosa dönen bir adamın hikayesi bu…

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Şeref Bey dizisinin proje tasarımını Ali Atay yapıyor. Onur Ünlü’nün yönetmenliğini yapacağı dizinin başrollerinde ise Haluk Bilginer, Songül Öden ile Ertan Saban yer alacak. Dizinin kadrosu için çalışmalar devam ederken, çekimlerin kısa süre içerisinde başlayacağı konuşuluyor.

Şeref Bey Dizi Konusu
Hayatı kaosa dönen bir adamın hikayesinin anlatılacağı dizinin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Ahmet Rıfat Sungar, Serhat Kılıç ve Devrim Yakut bulunuyor. Most Production yapımı dizinin senaryo konseptini ise son dönem çektiği komedi filmleriyle adından söz ettiren Ali Atay yaptı.

Exxen’in diğer projeleri arasında Tolga Çevik’in komedi şovu Tolgshow, Feyyaz Yiğit komedisi Gibi, Youtube’un pandemi döneminde en çok ilznene içeriği olma başarısı gösteren Hasan Can Kaya imzalı talk-show Konuşanlar ve birçok dalda yeni içerik bulunuyor. Acun Ilıcalı’yla özdeşleşen Masterchef, Survivor, O Ses Türkiye ve benzeri yarışma içeriklerinin de Exxen’de yayınlanması bekleniyor.

Kaçırılan Baki, bir hastane odasında gözlerini açar. Nejat, bir kumarhane patronuna yüklü miktarda borçlanır. Luran, Nejat’ın gizli evraklarını bulur ama bu evraklarla şantaj yapmaya kalktığında büyük bir hata yapar! Nejat’ın alacaklıları Şeref Bey’in evini basarlar. Şeref Bey, Neşe, Suna ve Yıldız’ın evden ayrılmalarını ister. Yıldız, hiç beklemediği bir şeyle karşı karşıya kalır

Tasarım Evler 3. Bölüm 

Exxen’in en orijinal programlarından biri olan ‘Tasarım Evler’ ünlü youtuber Ağır Mimar (Ömer Şanlı) tarafından sunuluyor. Böyle bir yapıma ülkemizde gerçekten çok ihtiyaç vardı. Özellikle mimarlık öğrencileri için büyük bir fırsat olarak düşünüyoruz. Ömer Şanlı şık ve sade anlatımı ile bu iş için gerçekten bir numara olduğunu kanıtladı.

Birinci Bölüm Özeti:

İlk bölümünde Datça-Muğla tarafında bir tasarım evi ele alan Mimar Ömer Şanlı, orada öncelikle evi yapmış olan Ali Kerestecioğlu ile buluşuyor. Evin uzaktan genel bir görüntüsüne baktıktan sonra evin içini incelemek için yola koyuluyorlar.

tasarım2bolum1

Muazzam bir manzaraya sahip olan bu tasarım ev aynı zamanda doğanın tüm güzelliğiyle iç içe. Her tarafı yeşilliklerle kaplı olan bu ev yapım aşamasında da etrafındaki kayaların yok edilmeden yapıldığı belirtiliyor. Evin içinde bile bazı yerlerde büyük kaya parçaları bulunan bu ev, Ömer Şanlı tarafından da büyük beğeni aldı.

Üstünde rüzgar değirmeni de bulunan bu ev aynı zamanda kendi enerjisinin bir kısmını da üretmiş oluyor. Evin ön kısmı bulunan havuz ise görenleri adeta mest ediyor. Mimar Ömer Şanlı’nın ‘Havuz suyu nereden geliyor?’ sorusuna cevap Ali Bey’den geliyor. Ve kışın yağan yağmur sularının depo edildiği mekanizma anlatılıyor.

tasarım3bolum1

Evin içindeki her tasarım ayrı bir detay olarak izleyenleri keyiflendiriyor. Renkli ve cıvıl cıvıl olan bu özel tasarım eve Ömer Şanlı da gerçek anlamda hayran kaldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu