Seni Çok Bekledim’in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu

 Seni Çok Bekledim’in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu

Star’ın sevilen dizisi Seni Çok Bekledim’in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Heyecan ve aksiyon dolu sahnelerin her bölümde arttığı diziye Hande Oktan, ‘Savcı Pınar’ rolü ile dahil olacak.

Skala Yapım ve DNZ Film imzalı, başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu paylaştığı ‘Seni Çok Bekledim’, seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin Cuma akşamı ekrana gelecek yeni bölümüne sürpriz bir isim dahil olacak. Hande Oktan, ‘Savcı Pınar’ rolü ile diziye dahil olarak seyirciyi farklı bir serüvenin içine sokacak.

‘Demir Leblebi’ lakaplı ‘Savcı Pınar’ rolü ile diziye girecek olan başarılı oyuncu Hande Oktan, seyirciyi heyecan dolu bir serüvenin de içine sokacak. ‘Savcı Pınar’; son derece güçlü karakterde, zeki, ciddi ve sert üslubuyla güzel bir kadın. Zahide’nin şüpheli ölümüyle ilgili gelişen süreçte Cemal’in bir şeyler gizlediğini anlayarak , Kadir’le de iş birliği halinde olacak. Cinayetin üzerine giderek sır perdesini aralamaya çalışacak.

Seni Çok Bekledim’e yeni isim

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı ‘Seni Çok Bekledim’in oyuncu kadrosunda; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar gibi başarılı isimler rol alıyor

Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu Dijital Sahne’de

Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu Dijital Sahne'de

Kült tiyatro eserlerinden seçilen kesitleri, her perşembe sürpriz isimlerin oyunculuğunda seyirci ile buluşturan ‘Dijital Sahne’ dokuzuncu haftasında “Ayı” ile bu akşam Zorlu PSM YouTube kanalında.

Dünya ve Rus Edebiyatının en büyük kalemlerinden biri olan Anton Çehov’un unutulmaz eserlerinden “Ayı”nın başrollerinde Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu yer alıyor.

Günümüz tiyatro sahnesinin en cesur ve özgün rejilerinde imzası bulunan İbrahim Çiçek’in uyarlaması ve yönetmenliğinde, tiyatronun kültleşmiş eserlerinden bölümleri modern bir görsel hikaye anlatıcılığıyla birleştirerek dijital dünyaya taşıyan “Dijital Sahne” seyirciye yeni nesil bir tiyatro izleme deneyimi sunuyor.

İstemek üzerine bir oyun olan “Ayı”da, tutkulu istekler klişelerin güzelliğiyle seyirciye aktarılıyor.#ayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu