Ramo 29.Bölüm Fragmanı

Ramo ve Cihangir arasındaki savaşta beklenen hesaplaşma sonunda yaşandı ve finalde Ramo, Cihangir’i öldürerek intikamını aldı. Cihangir karakterine hayat veren usta oyuncu Olgun Şimşek diziye veda ederken, heyecanın hız kesmediği bölüm sosyal medyada da gündem oldu.


Ramo’nun dün akşam ekrana gelen bölümünde Ramo, Cihangir’in işini bitirerek intikamını aldı. Cihangir, karşısına çıkan Ramo’yu terapi odasına götürerek öldürecekken yaşanan beklenmedik gelişmeler herkesi şoke etti. Ramo’ya doğrulttuğu silahının boş çıkmasıyla ihanete uğradığını anlayan Cihangir’in sonunu Ramo getirdi.

Ramo, Cihangir’i öldürerek intikamını alırken, bir diğer çarpıcı gelişme ise babasının katilinin Cihangir olduğunu öğrenen Mazhar’ın da işin içinde olması oldu.

RAMO VE CİHANGİR’İN MECBURİ İŞ BİRLİĞİ!
Ramo, Nehir’in elinde olduğunu söyleyerek Cihangir’e, Sibel ve Nehir için bir takas yapacaklarını belirtti. Böylelikle Cihangir’in adamları Ramo ve Sibel’i öldüremedi.

Takas zamanı geldiğinde ise hiç planda olmayan kötü bir sürpriz yaşandı. Hem Sibel hem de Nehir, Ruslar tarafından kaçırıldı. İkisini kurtarmak için Ramo ve Cihangir iş birliği yapmak zorunda kalırken, kaçırılma planının arkasından Boran’ın çıkması ekran başındaki herkesi şaşırttı. Cihangir ise Sibel ve Nehir’i bulduktan sonra Ramo’yu tuzağa düşürdü.


RAMO’DAN CİHANGİR’E TUZAK!
Ramo’yu tuzağa düşüren Cihangir, onu öldürmek için adamlarını gönderdi ancak Ramo, Cihangir’in adamlarından kurtulmayı başardı ve Sibel’i kurtarmak için harekete geçti. Cihangir, karşısına çıkan Ramo’yu öldürmek için terapi odasına getirdiğinde ise şoke eden gelişmeler yaşandı. Ateş ettiği silahının boş çıkmasıyla adamları tarafından ihanete uğradığını anlayan Cihangir, giderek köşeye sıkıştı.

AHSEN ÖLDÜRÜLDÜ!
Cihangir’in evinde tutulan Sibel ise ölümle burun buruna geldi. Hesap sormak isteyen Ahsen, silahını Sibel’e doğrulttu ancak tam o anlarda gelen Nadia, Ahsen’i bıçaklayarak öldürdü. Kendini de yaralayan Nadia, Nehir’e her şeyi Sibel’in yaptığını söyledi.

Bir Garip Aşk 81. Bölüm Fragmanı – 19 Ocak Salı

Sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 19 Ocak Salıi tarihli 81. bölüm fragmanıyla izle7.com’da. Bir Garip Aşk’ta birbirleriyle olamayan ama ayrı da kalamayan Khushi ve Arnav zamanla birbirlerine duydukları büyük aşkın farkına varır. Ancak karşılarına pek çok engel çıkacaktır.

Aşklarının gücü karşılarına çıkan zorlu engellerin üstesinden gelmelerine yardımcı olacak mı?

Aşk ve nefretin mücadelesini Arnav ve Khushi’nin kesişen hayat hikayeleri üzerinden anlatan Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu