Özge Özpirinçci, Kıvanç Tatlıtuğ’la çekeceği yeni diziyi anlattı

Bir süredir Bodrum’da yaşayan Özge Özpirinçci, Etiler’de “Magazin Hattı” kamerasına takıldı. Noterdeki işlerini halleden oyuncu, içeri girmeden önce maskesini taktı.

Özpirinçci’ye geçen günlerde Bodrum’da denize girdiği görüntülerin çok konuşulduğu hatırlatıldı.

Ünlü oyuncu, yakın arkadaş olduğu Kıvanç Tatlıtuğ’la kod adı “Bir Denizaltı Hikâyesi” olan dijital dizide başrol oynamaya hazırlanıyor. Özge Özpirinçci, yeni projesi hakkında bilgi verdi.

Onur Büyüktopçu Seda Sayan’ın ayağını kaydırdığı iddiasına cevap

Son olarak “Gelinim Mutfakta” programını sunan Onur Büyüktopçu Nişantaşı’nda kameralara takıldı. Büyüktopçu, kilo vermeye çalıştığını belirtti. Geçmişte kamera arkasında da çalışan Onur Büyüktopçu’ya “Oyunculuk mu daha zor, kamera arkası mı?” diye soruldu.

Seda Sayan önce “Yemekteyiz” ardından “Gelinim Mutfakta” programını Onur Büyüktopçu’dan devralmış, bu durum beraberinde “Seda Sayan Onur Büyüktopçu’nun ikinci kez ayağını kaydırdı” yorumlarına neden olmuştu.

“Kiralık Aşk” dizisinde hayat verdiği Koriş karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınan Büyüktopçu, “Masumlar Apartmanı’nın başarılı oyuncusu Ezgi Mola’yı örnek gösterdi ve “Artık dramda oynamak istiyorum” dedi. Onur Büyüktopçu kaslı biri olmayı istediğini ama başaramadığını da sözlerinde ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu