Oyuncu Esra Akkaya Evlat Edindiği Oğlu Alex’le Doğada

Oyuncu Esra Akkaya, Etiyopya’dan evlat edindiği sevimli oğlu Alex ile Bodrum’da gittiği bir çiftlikteki güzel anları sevenleriyle paylaştı.

Oyunculuğu bıraktıktan sonra oğlu ile birlikte uzun yıllardır mütevazı bir yaşam süren Akkaya, Alex ile birlikte kümesteki hayvanları besleyip, bahçedeki meyveleri topladı.

Akkaya ve oğlunun bu halini görenler, “Şöhreti arkasında bırakıp arzuladığı hayatı yaşıyor. Takdir etmemek elde değil” görüşünde.

“Geç anne olunca her şeyi bıraktım. O kadar çok istemiştim ki çocuğum olsun onunla vakit geçireyim diye… Ama oyunculuğu bırakmadım. Zaten bırakmazsın, oyunculuk seni bırakır

Can ile birlikte dünyam değişti… Bir arkadaşım sordu, ‘Annen ne iş yapıyor?’ O da ‘Konuşuyor’ dedi. Ben de artık projeleri değerlendireceğim, oğlum oyuncu olduğumu bilsin…

Can ile biz iki aylıkken Etiyopya’da buluştuk. Ben oraya ‘Evlat edinebilir miyim?’ diye gitmiştim. Her şeyi hazırlayıp bilinçli bir şekilde gittik.

Biz evlat edinmek için Türkiye’de de görüşmeler yaptık. 40 yaşından sonra zor oluyor bu işler burada… Kalbim ‘Afrika’ dedi. Oraya gittim.

Ben oraya evlat edinmeye değil buluşmaya gittim. Allah herkese nasip etsin. Can’ı ilk gördüğümde ‘oğlum’ diye bağırdım. O iki aylıktı ama o da biliyordu, hissediyordu. Can her şeyi biliyor bütün hikayesini. Yanında anlatıyorum konuşuyoruz her şeyin farkında. Biz birbirimiz bulduk diyorum…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu