Netflix, Thunder Force resmi fragmanı izle

Netflix, Thunder Force resmi fragmanı izle

Netflix, Melissa McCarthy ve Octavia Spencer’ın başrolünde yer aldığı Thunder Force’un resmi fragmanını ve afişini paylaştı.

9 Nisan’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yer alacak Thunder Force’da Süper kötülerin var olduğu bir dünyada yıllar önce kopmuş iki çocukluk arkadaşı, içlerinden birinin onlara şehirlerini korumalarını sağlayacak güçler kazandıran bir tedavi bulmasıyla yeniden bir araya gelir.

Süper güçlere sahip kötülerin kol gezdiği bir dünyada iki çocukluk arkadaşının yolu yıllar sonra tekrar kesişir. Biri, özel güçler kazanmaya yarayan tedavinin mucidi; diğeri ise sakarlığı sayesinde tedavinin ilk deneği olmayı başaran iki eski dost, şehirlerini korumak için sıra dışı bir ekip kurar.

Thunder Force' Trailer: Melissa McCarthy & Octavia Spencer Become  Superheroes in Netflix Comedy | Screen Realm

Yönetmen ve senaristliği Ben Falcone’a ait filmde, Melissa McCarthy, Octavia Spencer, Bobby Cannavale, Pom Klementieff, Jason Bateman, Melissa Leo, Kevin Dunn rol alıyor. 

Spike Lee’den 11 Eylül belgeseli geliyor

Spike Lee'den 11 Eylül belgeseli geliyor

11 Eylül saldırısının 20. yılında Spike Lee özel bir belgeseli hayata geçiriyor. Lee yaptığı açıklamada, “Turuncu ve maviyi (New York şehrinin renkleri) benimsemiş bir New Yawker olarak, şehrimin 11 Eylül ve Covid-19’un merkez üssü olmakla nasıl başa çıktığı hakkında bir ‘Spike Lee Joint’ sahibi olmaktan dolayı gurur duyuyorum.

200’den fazla röportajla, NYC’yi bu Tanrı’nın yeryüzündeki en büyük şehri yapan ve bunu yaşayan çeşitli vatandaşları derinlemesine inceliyoruz. Yüzyıllar boyunca uzmanlar ve nefret sahipleri NYC’nin öldüğünü ve iğrenç olduğunu ilan ettiler ama bunun yanlış olduğu kanıtlandı.

New York’ta, New York’a karşı oynarsan kaybedersin. Ve bu da gerçek. Dikkatli olun. Barış ve sevgi!” ifadelerini kullandı. Yapım, bu yıl HBO’da ve HBO Max’te yayınlanacak.Spike Lee

Spike Lee'den 11 Eylül belgeseli geliyor | NTV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu