Nermin’in Enfes Mutfağı 28. Bölüm 20 Nisan 2021

Nermin’in Enfes Mutfağı 28. Bölüm 20 Nisan 2021

20 Nisan 2021, Salı

MASTERCHEF AYYÜCE’DEN ŞAHANE LEZZETLER

Ekranların sevilen programı Nermin’in Enfes Mutfağı’nda pratik tarifler, lezzetli yemekler, şık sunumlar izleyiciye aktarılıyor. Nermin Gül, bugün ünlü yemek yarışmasıyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan Ayyüce Kamit’i ağırlayacak. Nermin Gül ve Masterchef Ayyüce, yapacakları lezzetli yemeklerle iftar sofralarına renk katacak.

Sosyal medyanın sevilen ismi Nermin Gül, Nermin’in Enfes Mutfağı ile ekrandaki yerini alıyor. Birbirinden lezzetli yemekler, hayatın içinden konular, sağlık dolu bilgiler, Ramazan ayı boyunca hafta içi her gün Nermin’in Enfes Mutfağı’yla evlere konuk oluyor. Nermin’in Enfes Mutfağı’nın bugünkü konuğu Masterchef Ayyüce olacak. Yarışmada sergilediği performansla herkesin dikkatini çeken Ayyüce Kamit, izleyicileri için birbirinden leziz tarifleri paylaşacak. Nermin Gül ise Adapazarı’nın meşhur ıslama köftesi, şekerpare ve köz patlıcan çorbasıyla iftar sofralarına ilham olacak.

Nermin'in Enfes Mutfağı Kanal 7 - YouTube

Nermin Gül’ün yıllardır sosyal medyada verdiği birbirinden nefis tarifler, gün sofralarının vazgeçilmez ikramlıkları ve muhteşem yemek menüleri Nermin’in Enfes Mutfağı’yla Kanal 7 ekranlarında yer alıyor.

Nermin’in Enfes Mutfağı, Ramazan ayı boyunca hafta içi her gün 10:45’te Kanal 7’de…

Nermin’in Enfes Mutfağı 28. Bölüm KANAL 7 CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Nermin’in Enfes Mutfağı 27. Bölüm (19 Nisan 2021) – Cansever

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu