Neler Oluyor Hayatta 1 Şubat İzle

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor hayatta” programında mutasyonlu virüsün Türkiye’de olmasının ardından koronavirüste üçüncü dalga ihtimaline karşı çarpıcı uyarılar gündeme geldi.

Uzmanlar, koronavirüste üçüncü dalga ihtimalinin yüksek olduğunu ve şubat ayında pik yapabileceği konusunda uyarılarda bulundu.

Vatandaşların toplumla temasta dikkat etmemeleri halinde virüsün pik yaparak karşımıza çıkacağını belirten uzmanlar, sosyal hareketliliğin azalması ve dikkat edilmesi konusunda uyarıda bulundu.

Neler Oluyor Hayatta 1 Şubat İzlemek için tıklayınız

Prof. Dr. Ateş Kara, koronavirüste son durumu açıkladı! ÇARPICI DETAYLAR!

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor hayatta” programına canlı bağlanan Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara koronavirüs süreciyle ilgili son gelişmeleri ve mutasyona uğrayan virüsün detaylarını anlattı.

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, son durum hakkında bilgiler verdi. Koronavirüs mutasyonu hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı açıklamada Kara, Türkiye’de mutasyon sürecine dair önemli uyarılarda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu