Mustafa Sandal ile Doğu Demirkol’dan şarkı

Yeni bir sürprize imza atan Mustafa Sandal, ünlü komedyen Doğu Demirkol’la beraber single çıkarmaya hazırlanıyor. İkili, söz ve müziği Doğu Demirkol’a ait olan şarkının Arnavutköy sahilinde yapılan klip çekiminde kamera karşısına geçti.

Mustafa Sandal ve Doğu Demirkol, senaryo gereği sahilde balık tuttu. Spor kıyafetleriyle dikkat çeken Sandal, çekimlerde keyifli anlar yaşadı.

Çok yoğun bir çekim programı olduğunu belirten 50 yaşındaki ünlü popçu konuşmak istemedi.

Şarkıcı Mustafa Sandal ve komedyen Doğu Demirkol, bir reklam filmi çekiminde buluştu

Rol gereği sahilde koşan ikili, daha sonra denize olta atarak balık tuttu. Yarım saat gibi kısa sürede tamamlanan sahil çekimlerinin ardından hızla aracına binen Mustafa Sandal, “12 saat daha çekimimiz var. Gitmem lazım” dedikten sonra oradan ayrıldı.

Ünlü isimler, gizlilik kararı gereği reklam çekimleri hakkında bilgi vermedi. Sahilde Mustafa Sandal ve Doğu Demirkol’u görenler çekimleri şaşkınlıkla izledi!

Eda Taşpınar, aşkı Çağrı Atakan’la düşman mı oldu?

“Çukur” dizisinin Remzi’si Çağrı Atakan’la yolarını ayıran Eda Taşpınar, biten ilişkisiyle ilgili ortaya iddialar hakkında hangi flaş açıklamaları yaptı?

Eda Taşpınar Arnavutköy’de yürüyüş yaparken kameralara takıldı. Ünlü stilist yeni yıla Kırklareli’ndeki Longoz ormanlarında girdiğini söyledi. Eda Taşpınar 2020 yılının kendisi için nasıl geçtiğini anlattı.

Taşpınar’ın geçen günlerde ayrıldığı “Çukur” dizisinin Remzi’si Çağrı Atakan, Survivor yarışmasının ünlüler takımına girmiş, bu durum da beraberinde bazı iddiaları gündeme getirmişti. Ünlü stilist aşkın yeniden kendisini bulacağına inandığını ifade etti. Eda Taşpınar eski sevgilisine Survivor adasında destek vereceğini de belirtti ve “Ayrılan insanlar her zaman düşman olmuyorlar” dedi.

Dedesi Engin Yontunç Atatürk’ün heykeltıraşı olan Taşpınar evde heykel yapmaya devam ettiğini belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu