Müge Anlı ile Tatlı Sert 29 Ocak full İzle

42 gündür kayıp olarak aranıyordu. Arzu Aygün ile ilgili sıcak gelişme. Müge Anlı sıcak gelişmeleri aktarıyor…

Sevgilisi olarak iddia edilen erkek arkadaşı cinayeti itiraf etti. Arzu Aygün’den 42 gün sonra gelen acı haber. Samsun’un Terme İlçesinden canlı bağlantı yapıldı. Arzu Aygün’ün ölü bulunduğu o arazi gösterildi.

Arzu’nun deniz kenarında bir çalılık alanın içerisinde ölü bulunduğu belirtildi. Hiç işlek olmayan bir yol olduğunu ve Ordu – Samsun karayolunun arkası olduğu belirtildi.

Cinayetin arabada tabanca ile işlediği açıklandı. Muharrem Coşkun’un sorgulamasının sürdüğü ifade edildi. Müge Anlı dün Muharrem’in o kadar sıkıldım ki bir tabancam olsa kafama sıkardım dediğini aktardı.

Muharrem’in Arzu’yu evinin yakınında vurup cesedini Samsun’un dışına taşıdığını söylediği paylaşıldı. Semine Hanım ve Seyfullah Bey Muharrem’in babasının ve amcasının da bu cinayetin içinde olduğunu düşündüklerini söylediler.

Arzu Aygün’ün kızı canlı yayında. Muharrem Coşkun’un annesine para karşılığı ilişki teklif etmiş bir insan olduğunu Muharrem’in en yakın arkadaşı Celal olduğunu Celal’in Muharrem’in tüm sırlarını bildiğini annesi ile Muharrem’in her kavgasında Celal’in gelip arabuluculuk yaptığını söyledi.

Nazlı annesinin kendisine sürekli Muharrem ile ilgili kötü konuştuğunu ama kendisine gelen mesajlarda ise Muharrem’i övdüğünü o an annesinin bu mesajları atmadığını anladığını söyledi.

Sakarya Emniyetine teslim edilmek üzere İstanbul Organize İşler Şubesinden gelip Hasan Kiraz’ın Merve Kiraz’ı gözaltına almak için canlı yayına geldi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 29 Ocak Canlı İzlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu