Müge Anlı ile Tatlı Sert 29 Mart 2021 CANLI İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 29 Mart 2021 CANLI İzle

29 Mart, Pazartesi 10:00

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Müge Anlı ile Tatlı Sert 29 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Müge Anlı ile Tatlı Sert 14 Aralık 2020 - Gizli Gündem

Şüpheli bir şekilde birlikte yaşadığı kişiyle kayıplara karışmıştı. Emel Şimşek 45 gün sonra nerede, nasıl bulundu? Emel canlı yayında.

Annesini istemediğini ifade etti. Emel Fatih’in evli olmadığını pandemiden dolayı nikâh kıyamadıklarını yakında resmi olarak evleneceklerini açıkladı.

Mehmet Şimşek yayına bağlandı.(Emel’in oğlu) Mehmet annesinin nasıl mutlu olduğunu anlayamadığını gözaltlarından her şeyin belli olduğunu söyledi. Emel Hanım’ın küçük kızı yayına bağlandı.

Annesine seni çok özledim lütfen geri dön diyen küçük kız ve anne Emel Hanım gözyaşlarına boğuldular. Emel Şimşek ailesine geri dönecek mi? Emel’in sevgilisi için yüzlerce dolandırıcılık iddiası… Kayıp taksici Ergün Çanakçı 15 gün sonra bulundu. Üç çocuk babası evine döndü.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 29 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Müge Anlı ile Tatlı Sert 29 Mart TV’DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

Müge Anlı ile Tatlı Sert 26 Mart 2021 AÇILMIYORSA TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu