Müge Anlı ile Tatlı Sert 26 Mart 2021 CANLI İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 26 Mart 2021 CANLI İzle

26 Mart, Cuma 10:00

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

İki ayrı kadınla birliktelik yaşayan 31 yaşındaki adam, kuzeninin 15 yaşındaki kızını kaçırmıştı. 8. Sınıf öğrencisi kız bulundu. Kuzeninin 15 yaşındaki kızını kaçıran 31 yaşındaki adamın birliktelik yaşadığı iki kadın canlı yayında.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 26 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Müge Anlı ile Tatlı Sert 23 Ekim 2020 | Cuma Tek Parça Youtube İzle

Gülay Hanım Halil’in bir eşini çamaşır diğer eşini bulaşık makinesi olarak gördüğünü kendi kızını da süpürge olarak gördüğünü iddia etti. Dün akşam kızıyla konuştuğunu söyleyen Gülay Hanım kızının Firdevs’in işin içinde olduğunu ve yataklık yaptığını söylediğini iddia etti.

Halil Buluş firari olarak aranıyor… Firari olarak aranan Halil Buluş’un annesi ve babası konuştu. İstanbul Pendik’te taksi şoförlüğü yapıyordu, 11 Mart’ta kayıplara karıştı.

Üç çocuk babası taksici Ergün Çanakçı nerede? Bir buçuk aydır ailesi ulaşamıyordu. 40 yaşındaki Emel ve arkadaşı bulundu. Emel canlı yayında…

Müge Anlı ile Tatlı Sert 26 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Müge Anlı ile Tatlı Sert 25 Mart 2021 AÇILMIYORSA TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu