Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Mart 2021 full İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Mart 2021 full İzle

24 Mart, Çarşamba 10:00

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

”Sevgi İzi” sayesinde iki kayıp bulundu. İstanbul Alibeyköy’de bulunan 16 yaşındaki çocuk ailesine teslim edildi. Diğer kayıp ise Samsun Ataköy’den. Müjde Semih’in annesine verildi.

Ailesine kavuşan Semih ve annesi Müge Anlı’ya teşekkür etti. 52 yaşındaki Ferhan Tetik 6 gündür kayıp. İddiaların odağındaki eşi ”ruh eşim” dediği kocası hakkında konuştu.

Hülya Hanım Ferhan ile ilişkisinin çok iyi olduğunu evlerinin çok güzel geçtiğini çok mutlu olduklarını iddia etti. Kimseden bir para istemediğini söyleyen Hülya Hanım sadece oğlunun Ferhan özel hastanede yaşarken para istediklerini eşinin bir yerde saklandığını bir süre sonra çıkıp geleceğine inandığını dile getirdi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Atv yayın akışında Müge Anlı ile Tatlı Sert programı neden yok? Müge Anlı  yeni bölüm ne zaman? - Televizyon Haberleri

Hülya Hanım, Yalova’dan canlı yayına katıldı. Hülya Hanım, Ferhan ile para yüzünden kavga etmediğini borçları yüzünden kendisinin dert ettiğini 1 Mart 2021’de Hülya ben yapamayacağım diye çekip gittiğini banka kredilerinin bir yandan kimsenin borç vermemesinin bir yandan baskısı olduğunu o gün ben iş buldum Hülya diye evden çıktığını bir daha dönmediğini ifade etti. İki çocuk babası Ferhan Tetik’e ne oldu?

Ferhan Tetik ortadan mı kaldırıldı? Ferhan Tetik’in şüpheli kaybında iddiaların odağındaki eşi Hülya Tetik’in ilk evliliğini yaptığı kişi Zülküf Kaygusuz konuştu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Müge Anlı ile Tatlı Sert 23 Mart 2021 AÇILMIYORSA TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu