Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Mart 2021 full izle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Mart 2021 full izle

Köprüdeki kayıpta yanıt bekleyen sorular. 53 yaşındaki Şahap Örcün’e ne oldu? Adana Çatalan köprüsünde kaybolan 22 gün sonra Şahap Örcün’ü gölde arama çalışmaları başladı.

Mehmet Ali Bey’in oğlu Semih Bey stüdyoda, Mehmet Ali Bey, ipin naylon olduğunu, suda çözülebileceğini, zaten kendisinin demirin ön tarafa geçince ipini çıkarttığını söyledi ve Şahap Bey’in elini bağladığını görmediğini, sadece uğraştığını gördüğünü yineledi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

22 Mart, Pazartesi 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Mart 2021 İzle - Gizli Gündem

Mehmet Ali Bey’in Şahap Bey’in kendisine ben karnımın üzerine atlayacağım dediğini aktarması üzerine Müge Anlı onu yapmasının imkânsız olduğunu, köprünün zaten yüksek olduğunu, Şahap Bey’in elinin bağlı olduğunu ifade etti. Senelerdir baraj gölünde balıkçılık yapan bilirkişi, Şahap Bey sudaysa muhakkak çıkar, ekiplerimiz elleri ile arama yaptıklarını, suyun altının çok bulanık olduğunu belirtti.

Daha önce de bu tür olayların olduğunu söyleyen bilirkişi, 20-25 günde kişinin su yüzüne çıktığını, o sebeple yakın zamanda bulunacağını iddia etti. Şahap Bey’in arkadaşları konuştu. Hüseyin Güler, Şahap Bey için, çok iyi bir insandı, parasını çar çur harcadığını, ama intihar etmeyeceğini düşündüğünü anlattı.

Ganyan bayii sahibi Şahin Şimşir, Şahap Bey’in borçlu olduğu kişileri gelip kendisine söylediğini, kendisine 1.200 TL borcu olduğunu, hepsinin oyun için olmadığını, borcunu hep ödediğini söyleyerek bu para ona helal olsun dedi. İsmini vermek istemeyen izleyici telefon hattında.

Olayın Cuma günü akşam saat 11 gibi olduğunu belirten telefondaki beyefendi, botların aradığı yerin arka tarafında sahil gibi bir yer olduğunu belirtip, orada adamı gördüğünü, arkadaşlarına dönüp hadi gidelim, belki bu adam hırsızdır, polis falan gelir, kimse elbise ile o suya girmez dediğini iddia etti. Müge Anlı DNA testi sonucunu açıkladı. İki aday da Erman ile kardeş değil…

Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Mart tv ‘de yayınlandıktan sonra yüklenecektir

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Mart 2021 AÇILMIYORSA TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu