Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Nisan 2021 Full İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Nisan 2021 Full İzle 21 Nisan, Çarşamba 10:00


Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Nisan ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Resim

Bir köyde evlilik vaadiyle dolandırılan üç damat. Sahte gelinlerle tanıştılar 183 Bin liraları gitti… Üvey anneanne evlilik dolandırıcısı mı? Senem Hanım’ın kızı Dilan Kartal ve Özden Kum stüdyoya geldi, Özden Hanım kızının sürekli gelip anne Halil’i evlendirelim dediğini, o sebeple kız aradıklarını anlattı.

Özden Hanım, Halil Bey’e anne ve babası ile Antep’e kız bakmaya gittiklerini, beğenmeyip geri döndüklerini belirterek ikinci kez gidip Senem Hanım’ı getirdiklerinde yanlarında Halil Bey’in annesinin olmadığını vurguladı. Özden Hanım toplam dolandırılan 150.000 TL’yi görmediğini, bilmediğini söyledi fakat Mehmet Bey, her ne kadar Özden Hanım görmemiş olsa da Güler Hanım ile kendisini tanıştıranın Özden Hanım olması sebebi ile güvenip parayı verdiğini iddia etti.

Özden Hanım bunları iyi niyetten yaptığını tekrarladı. ”Sahte gelin” Senem canlı yayında… Senem Hanım, Halil Bey ile evlenme amacı ile gittiğini, ama Halil Bey’in cüzdanını karıştırdığını gördüğünü iddia etti. Halil Bey eğer insanlık yapsaydı ben onun yanında kalacaktım dedi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Nisan 2021 Salı

Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Nisan TV’DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu