Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Ocak Canlı full İzle

15 yaşındaki Leyla Özkan, 8 gündür kayıp – Müge Anlı İle Tatlı Sert 19 Ocak 2021

15 yaşındaki lise 2. sınıf öğrencisi Leyla Özkan 11 Ocak Pazartesi günü Ankara Sincan’dan kayıplara karıştı.

Leyla Özkan giderken bir kağıda ben İstanbul’a gidiyorum gelmiyeceğim kardeşlerime iyi bakın yazarak akşam vakti çıkıp gitmiş ve ailesi erkek arkadaşının yanında olabileceğinden şüplenmişlerdir.

Ferdane Kurt’u iple boğan katil zanlısı aranıyor – Müge Anlı İle Tatlı Sert 19 Ocak 2021

12 Ocak günü korkunç bir cinayete kurban giden 4 çocuk annesi Ferdane Kurt’u ilk bulan otel görevlisi Turan Avcı’ydı. Otel görevlisi 02.20’de oteli aradıklarını firariyi bulamadıklarını söyledi.

Ferdane Hanım’ı yatakta yatarken bulduğunu, iple boğularak öldürüldüğünü anladığını söyledi.

Ferdane Kurt’u iple boğan katil zanlısı aranıyor

Üç yıldır kayıp olarak aranan 48 yaşındaki Hakan Bey bulundu. Yakınları hayatından endişe ediyordu. Üç yıldır kayıptı Cuma günü bulundu. Bir seyircinin telefonuyla kayıp adama ulaşıldı.

Telefonla ulaşılan Hakan Bey, Esenyurt’a gideceğini söyledi. Ekipler Esenyurt’a evine gitti. Ailesiyle kavuşan Hakan Bey ve ailesinin mutluluğu gözlerinden okundu. 46 yaşındaki İzzet Bey’in tedavisi başlıyor.

İzzet Döndü ’nün sevgi izi yaptırıp kardeşi Meral Döndü tarafından Bakırköy Ruh Sağlığı Hastanesine yatırdığını iyileşmesi için gerekenlerin yapılacağı bilgisi verildi.

Erdem-Ceylan çiftinin yeni hayatı. Müge Anlı’da hayaller gerçek oluyor. Erdem-Ceylan çiftinin değişen hayatı. Evleri yenilen çift ve çocukları artık mutlu. Ceylan Hanım bu sefer mutluluktan ağladı. Aile çocukları ile birlikte canlı yayında…

Gizli Tanık saat 16.30 arasında Âlime Hanım’ın elinde beyaz bir şişe olduğunu Ali Toprak’ın elindeki telefonla oynadığını ama Alime’nin sürekli eşiyle tartıştığını söylediğini ayrıca evlerinin seraya çok yakın bir yerde olduğunu söyledi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Ocak Canlı full İzlemek için tıklayınız

Alime Toprak’ın cinayetle ilgili şüphelendiği Çetin Tunç konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu