Müge Anlı İle Tatlı Sert 16 Şubat CANLI İzle

”Sevgi İzi” ile iki günde üç kayıp bulundu. Aynı günde iki kayıp ailelerine kavuştu. Bir alışveriş merkezinde kaybolan genci ailesine teslim etmek üzere yola çıkıldı. 17 yaşındaki genci Esenler’deki polis merkezinden annesi teslim aldı. Sevgi İzi ile artık çok daha güvendesiniz.

İran vatandaşı Marjan bulundu. Taksi beklerken esrarengiz şekilde kaçırıldı. 4 gün sonra bulunan Marjan canlı yayında. İran vatandaşı Marjan nasıl kaçırıldı? ”Biri arkamdan tuttu, sakin ol dedi” diyen Marjan yaşadıklarını anlattı. İranlı Marjan’ın sakladığı sırrı ne? Dört gün önce İstanbul’da kaybolmuştu, dün akşam bulunan Marjan canlı yayında. Neden korkuyor? Ne saklıyor? Kaçıran kişiler neden bıraktılar?

Marjan gerçekleri anlatacak mı? İkranur Tirsi cinayeti. 14 yaşındaki amca ve hala tutuklandı. İlk olarak erik yeme tartışması yaşadılar. Amca, İkranur’u neden öldürdüğünü anlattı. İkranur kıskançlık yüzünden mi öldürüldü? İki çocuk annesi Gülşen Caymaz’a ne oldu?Karaman’da 2013 yılında kaybolan Gülşen Caymaz’ın kızı annesinin valizini hazırlayıp gittiği günü unutamadığını anlattı. 8 yıldır hiçbir haber alınamayan kadın nerede?

Müge Anlı İle Tatlı Sert 16 Şubat CANLI Yayın Saatinde İzlemek için tıklayınız İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu