Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Ocak 2021 tek parça

34 yaşındaki Zeynep Güngör’ün cinayetinde sevgilisi, ağabeyi ve ablası gözaltına alındı Soruları yanıtsız bırakan sevgili, polis merkezinden İstanbul’a sorgulanmak üzere yola çıkarıldı.

Ağabeyi ve ablası da sorgulanıyor. 3 aynı şehirde aynı anda başlayan operasyonun en önemli ayağının Hatay’da olduğu ve katil zanlısı Ecevit’in soruları yanıtsız bıraktığı ve polis tarafından evinin arandığı aktarıldı. Diğer operasyonun Gaziantep’te olduğu Zeynep Güngör’ün ağabeyi İrfan Demir’in kız kardeşinin adresini Ecevit’e verdiği iddiasıyla gözaltına alındığı söylendi.

Cumartesi günü Ankara Cumhuriyet Savcılığı yeni bir açıklama yaptı ve dedi ki; Çakır’ın bedeninde tespit edilen DNA profilleri üzerinde işlem yapılacak. Sema Esen’in klasik otopsi işleminde sürüntü örneğiyle sağ eldeki tırnak parçasından tespit edilen DNA profilleri üzerinde gerekli mukayese işlemlerinin yapılması yönünde talimat verildi. 11 yıllık beraberliklerinden 5 çocukları olan Erdem Uçkan ve Ceylan Baru’nun değişim hikayelerinde yeni bir yolculuk vardı.

Yayının ardından Müge Anlı ekibi ile yola koyulan aile, ilk kez hep birlikte alışveriş yaptı, kuaföre gitti. Müge Anlı’ya çok teşekkür eden çiftin yüzleri güldü. 33 yaşındaki Selçuk Çuval bir aydır kayıp. Selçuk Çuval nerede? Ailesi borcu olduğunu o borcu ödemek için inşaatta çalıştıklarını, oğullarının sağ olduğu haberini duymak istediklerini söylediler. anne-baba canlı yayında…

Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Ocak 2021 Canlı İzlemek için tıklayınız

Müge Anlı’da değişen hayatlar 11 Ocak 2021

Cumartesi günü Ankara Cumhuriyet Savcılığı yeni bir açıklama yaptı ve dedi ki;

Çakır’ın bedeninde tespit edilen DNA profilleri üzerinde işlem yapılacak. Sema Esen’in klasik otopsi işleminde sürüntü örneğiyle sağ eldeki tırnak parçasından tespit edilen DNA profilleri üzerinde gerekli mukayese işlemlerinin yapılması yönünde talimat verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu