Meryem Uzerli Berlin’de anne oldu kızlarına Lili Koi adını verdi

“Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle tanınan alman asıllı ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Berlin’de ikinci kez anne oldu. Geçen hafta objektif karşısına geçen ve karnı burnunda pozlar veren Meryem Uzerli, 8 Ocak’ta ikinci kızını kucağına aldı. Ünlü oyuncu, Amerikalı sevgilisiyle kızlarına Lili Koi adını verdi.

Bebeğini sezeryanla dünyaya getirdiği öğrenilen Uzerli, doğum sonrası yaptığı ilk paylaşımın altına şu satırları yazdı: “Sevgili Lili Koim, Lara, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz. Bize katıldığın için çok mutluyuz.”

Meryem Uzerli’nin eski sevgilisi Can Ateş’ten de 7 yaşında Lara isimli bir kızı var. Ünlü oyuncu 2013 yılında sevgilisinden ayrıldıktan hemen sonra hamile olduğunu öğrenmiş, bebeğini dünyaya getirmek için de “Muhteşem Yüzyıl”ın çekimlerini terk edip apar topar Almanya’ya gitmişti. Tükenmişlik sendromu yaşadığı gündeme gelen oyuncu, 3 yıl sonra “Gecenin Kraliçesi” dizisinin çekimleri için Türkiye’ye dönmüştü.

Ülkemizde son olarak 2019’da Artvin’de çekilen “Kovan” filminde başrol oynayan Meryem Uzerli, geçen yıl doğup büyüdüğü Berlin’de pastane işletmeye başlamıştı. Bu sırada Uzerli’nin ismini gizli tuttuğu Amerikalı bir sevgili bulduğu ve aile kurmak istediği ortaya çıkmıştı.

Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan 2 ameliyat birden geçirdi?

Hamdi Alkan’ın Canan Hoşgör’le evliliğinden dünyaya gelen kızı Zeynep Alkan ve 2. eşi Selen Görgüzel’in kızı İlknaz Bektaş çok iyi anlaşıyor. İki genç kız Bebek’ten kameralara takıldı. Zeynep Alkan’a Hollandalı sevgilisi Wesley Pabis’de eşlik etti.

Zeynep Alkan geçen günlerde deviasyon ve kist ameliyatı olmuş, babası Hamdi Alkan kızının başından bir an olsun ayrılmamıştı.

Bebek’te güzel havanın tadını çıkaran Alkan, sağlık durumu hakkında bilgi verdi. İtalya’da oyunculuk eğitimi alan ve babası Hamdi Alkan’ın yönettiği projelerde de oynayan Zeynep Alkan, bu yıl yeni projeler yapacağını söyledi. 22 yaşındaki genç oyuncu evlilik sorusuna da yanıt verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu