Merve Nur Polat Nerede Müge Anlı

Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

19 Ekim 2020 tarihinde evden çıkan Mervenur Polat, ailesiyle birlikte Antalya Kepez’de yaşıyordu.

20 yaşındaki Mervenur Polat daha önce bir evlilik yaptı ve bir çocuğu vardı. Boşandıktan sonra ailesiyle yaşamaya devam eden Mervenur Polat, bir otelde çalışıyordu. D.B. adlı sevgilisi olan Mervenur’a ulaşılamıyor.

Merve Nur Polat Antalya’dan 18 Ekimde kayboluyor 4 aydır Merve Nur Polat’tan haber alınamıyor.

Ailesi Antalya kapalı yol semtinde işhanı salonunda 40 yaşındaki Cüneyt isimli kişi tarafından zorla alıkonulduğu düşünüyorlar.

Devrim Berkay isminde sevgilisi olduğunu ve bu kişi ile görüştüğü gün ertesi sabah evden çıkıyor bir daha aile Merve Nur Polat’ı görmüyor Merve annesini arayarak ağzından kan geldiğini ve annesinin telefonundan Devrim isimli kişinin numarası olduğunu onu aramasını ve gelip beni al demesini istemiş bunun üzerine annesi hemen arıyor fakat telefona kimse bakmıyor bunun üzerine Merve’nin aradığı telefon numarasını arıyor ve Ferdi isimde bir kişi çıkıyor ve öyle bir şey olmadığını söylemişler. Devrim isimli çocuğu tekrar aradıklarında Merve’yi Antalya kapalı yol semtinde işhanı salonunda 40 yaşındaki Cüneyt isimli kişi tarafından zorla alıkonulduğu söylemiş.

devamı geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu