Merve Boluğur yakışıklı erkek ilanı verdi!

YouTube kanalıyla ses getiren Merve Boluğur, yeni mesleği için yakışıklı erkek ilanı verdi.

Sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra YouTube kanalından yayımladığı videolarla adından söz ettiren Merve Boluğur, YouTube’la da tav olmadı. Yeni bir mesleğe yelken açtı. Geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabı Instagram’dan sürpriz diyerek yeni mesleğini açıkladı. 

Kendi YouTube kanalını açarak YouTuber olan oyuncu Merve Boluğur, şimdi de şarkıcı oluyor. Merve Boluğur, sosyal medya hesabından “Sürprizimi açıklıyorum. Yeni şarkım yolda” diyerek şarkıcılığa soyunduğunu söyledi.

Merve Boluğur, ilk şarkısını çıkarmak için hazırlıklara başladı. Şarkıcılığın hayali olduğunu söyleyen oyuncu, “Bomba gibi geliyorum. Şarkımı çok güzel bir noktaya getirdim. Birkaç şarkı daha yazdım” dedi.

Kendi yazdığı şarkıları seslendireceğini belirten Boluğur, ilk klibini şubat ayında çekecek. 

Klibindeki her şeyle yakından ilgilenen Boluğur, “Klibinde oynayabilirim, çok çekiciyim” diyen erkek takipçisinden de fotoğraf istedi.

Takipçisine “Seksi ve yakışıklı bir erkeğe ihtiyacım var. Kumral mısın? Bir fotoğraf at bakayım” diyen oyuncu, üst üste aldığı mesajlar üzerine “Bir yakışıklı buldum zaten. Hiç boşuna mesaj atmayın” dedi.

Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün yıllar sonra bir arada…

Neslihan Atagül sağlık sorunları nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılmıştı. Yerine Tuba Büyüküstün geldi. Büyüküstün ile Engin Akyürek, Kara Para Aşk dizisinin ardından yıllar sonra yeniden bir dizide buluşmuş oldu.

Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün yıllar sonra bir arada...

Neslihan Atagül, Engin Akyürek’le başrolü paylaştığı ‘Sefirin Kızı’ dizisinden sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kalmıştı. Sürekli zayıflayan oyuncu yaptığı açıklamada, “Herkese merhaba.

Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi. Biraz dinlemeye ihtiyacım var. Sefirin Kızı ekibime selamlar! Teşekkür ederim arkadaşlar.” ifadelerini kullanmıştı.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN KATILDI

Neslihan Atagül’ün ayrılmasının ardından diziye kimin katılacağı merak konusu olmuştu. Bugün yapılan bir açıklamayla Tuba Büyüküstün’ün Sefirin Kızı’nda rol alacağı belli oldu.

YILLAR SONRA BİR ARADALAR

Tuba Büyüküstün yıllar sonra Engin Akyürek’le yeniden bir dizide buluşmuş oldu. Daha önce Kara Para Aşk’ta birlikte rol alan ikili, çok iyi bir uyum yakalamış ve bir çok ödül almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu