Merve Boluğur Işın Karaca’ya öyle şeyler söylediki…

Murat Dalkılıç’tan boşandıktan sonra depresyona girdiği söylenen Merve Boluğur birsüre önce şarkıcılığa göz kırparken Işın karaca hakkında öyle şeyler söylediki kavgada bile söylenmez.

Şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur, Işın Karaca’yla ilgili öyle şeyler söyledi ki. Ağızlar açık kaldı!

Oyuncu Merve Boluğur, özel hayatındaki gelişmelerle bir süredir gündemde. Murat Dalkılıç’tan boşandıktan sonra depresyona girdiği iddia edilen, projeleri de tutmadığı için ekranlara dönmediği öne sürülen Boluğur, şimdilerde kendini YouTube kanalına verdi. Yaptığı açıklamalarla da sık sık adından söz ettiriyor.

Işın’dan tepki

En son şarkıcı olacağını açıklayan oyuncu Merve Boluğur’a en sert eleştiri, Işın Karaca’dan gelmişti. Ünlü şarkıcı, “Çünkü müzik piyasasında bir sen eksiktin güzel kız!” ifadelerini kullandı.

Kısa bir süre sonra Işın Karaca’ya cevap veren Merve Boluğur’un, yakın çevresine “Onun derdi zayıf olmam, kendi kilolarını aldırmak için kapı kapı dolaştı. O yüzden o zayıf kadınlara her zaman düşmandır” şeklinde kavgada bile söylenmeyecek sözler sarf ettiği ileri sürüldü.

33 yaşındaki oyuncu, iddiaların ardından sosyal medya hesabından Karaca’nın fotoğrafını, “Ben bütün kadınların kusursuz olduğunu düşünüyorum” ifadeleriyle paylaştı… Bakalım ünlü şarkıcı Işın karaca’dan bu gelişmelerle ilgili nasıl bir cevap gelecek.

Jennifer Lopez 51 Yaşında Hala Genç Kız Gibi

51 yaşındaki Jennifer Lopez kendisine ait güzellek maskelerini kulladığını sosyal medya hesabından duyurdu. Lopez’in beyaz bikinili pozlarındaki karın kasları takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Jennifer Lopez 51 Yaşında Ama Hala Genç Kız Gibi

51 yaşındaki Jennifer Lopez genç kızlara taş çıkarttı

Geçen hafta sosyal medya hesabından kendisine ait güzellik markası maskelerini kullandığını açıkladı. Jennifer Lopez’in açıklaması hayranları tarafından tepkiyle karşılandı.

Bir hayranı Lopez’in güzelliğinin tamamen doğal olmadığını ima ederek şunları yazdı:

“Konuşurken ya da mimik kullanırken kaşlarınızın ve alnınızın hiç hareket etmediğini söyleyebilir miyim? Kesinlikle botoksunuz var.

Tonlarca ve hepsi iyi. Sadece söylüyorum.”

Estetik operasyon iddialarının gölgesinde Jennifer Lopez en doğal haliyle Turks ve Caicos sahilinde ortaya çıktı.

Lopez’in beyaz bikinili pozlarında karın kasları beğeni topladı. Su bardağını elinden düşürmeyen Jennifer Lopez’in güzellik sırrının ortaya çıktığı iddia edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu