Memet Özer ile Mutfakta 343. Bölüm full Deniz Akkaya

Memet Özer ile Mutfakta 343. Bölüm – Deniz Akkaya

Memet Özer, ünlü konuklarını mutfağında ağırlarken bir yandan güncel sohbetler ediyor, bir yandan da lezzetli yemek tarifleri sunuyor.

Burcu Esmersoy: Emlak zenginiyim, sırtım yere gelmez

Nişantaşı’nda görüntülenen Burcu Esmersoy, şıklığı ve güzelliğiyle beğeni topladı. Nişantaşı’nda görüntülenen Burcu Esmersoy, şıklığı ve güzelliğiyle beğeni topladı. Esmersoy bir dijital platformda programa başladığı ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı’yı övdü. Hayvansever kimliğiyle tanınan ünlü sunucunun röportaj sırasında yanına bir kedi geldi.

Burcu Esmersoy genellikle sponsor yerine kendi satın aldığı kıyafetleri giydiğini anlattı. Esmersoy gerçek kürk giymemeye özen gösterdiğini belirtti. Yıllardır bir işten diğerine koşturan ünlü sunucu, “Pandemide işimin kıymetini daha da iyi anladım” dedi.

Burcu Esmersoy korona virüs salgını nedeniyle seyahat edemediği için mutsuz olduğunu ifade etti. Esmersoy şimdiye kadar kazancıyla çok sayıda gayrimenkul satın aldığını hatırlattı. Ünlü sunucu konu özel hayata ve 14 Şubat Sevgililer Günü’ne gelince ise peş peşe espri yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu