Masum 331. Bölüm 16 Şubat full Canlı İzle

Kızlar depoda buldukları dosyaları incelemiş ve Rashi’nin Gopi’nin kızı olmadığını öğrendiler. Ayrıca hiç yurt dışına çıkmadığını da öğrendiler. Diğer yandan bunlardan haberi olmayan Gopi ise Koki’den eski eşyaların içerisinde olduğu bir kutuyu alır.

Gopi kutuya baktığında içerisinde geçmişin hatıraları ile karşılaşır. Bu hatıralar Gopi’ye geçmişi hatırlatır. Gopi Radha’yı ve yaşadığı zorlukları hatırlar. Geçmişi Gopi için acıdan başka bir anlam ifade etmemektedir. Gopi gözyaşları içerisinde kalır.

Koki, Gopi’nin ağladığını görünce yanına giderek sakinleştirir ve bu olanları yalnızca kötü bir rüya olduğunu anlatır. Mansi, uzaktan bu ikiliyi fark eder. Bu durumu kendi lehlerine kullanacak. Bu amaç ile Mansi Urmi’nin evini temizlemeye gider.

Sonrasında Vidya’yı telefonla arar. Vidya’ya temizlik yaptığını ve ona yardım etmek için yanına gelmesini söyler. Mansi’nin Vidya’yı çağırmasındaki amaç Gopi’nin anılarının bulunduğu sandığı ele geçirmektir. Mansi bu amaçla Vidya geldiğinde ona Gopi’nin odasını temizletir.

Vidya odada kutuyu bulur. Kutuda Radha’ya ait fotoğraflar vardır. Vidya kutunun içerisinde mektuplarda bulur. Bu mektuplarda Radha’nın Gopi’yi suçladığı ve onun katil olduğunu yazdığı itiraflar vardır. Vidya mektupları Tolu, Molu ve Mera’ya da okutur. Mera mektubu okurken şok geçirirler. Bunların yanında mektuplar da Gopi’nin 10 senedir hapiste olduğunu da öğrenirler. Bütün bunlar herkesi şok içerisinde bırakırken gençler bunlara inanmakta zorluk yaşarlar.

Bu amaçla kızlar Gopi’nin gerçekten hapiste yatıp yatmamasını öğrenmek isterler. Böylece Gopi’nin 10 senedir hapiste yattığı gerçek olduğunu öğrenirler. Uzaktan bütün bu olanları takip eden Kinjal ise oldukça mutludur. Mansi ile planları yolunda gitmektedir.

Masum 331. Bölüm 16 Şubat full Canlı Yayın saatinde İzlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu