Magazin Noteri 203. Bölüm 1 Nisan İzle

MAGAZİN NOTERİ 203. Bölüm | Magazin Noteri

Usta gazeteci Ali Eyüboğlu’nun çarpıcı yorumlarıyla Türkiye’nin ilk youtube canlı yayın magazin programı Magazin Noteri, haftada üç gün YouTube ekranında izleyicisiyle buluşuyor.

MagazinNoteri​ ünlü konukları ve birbirinden çarpıcı konularıyla hayatınıza renk katacak.

Bu programda yok yok! En sıcak haberler, en ilginç olaylar, ünlülerin özel hayatlarında dair ne varsa tüm merak ettikleriniz Magazin Noteri’nde konuşulacak.

Söylemezsem Olmaz 31 Mart 2021

Ünlüler dünyasında ifşa dosyalarına bir yenisi daha eklendi. Oyuncu Emre Kınay’ın genç bir kızla olan sosyal medya görüşmeleri ifşa edildi. Emre Kınay ile üç ay boyunca görüştüklerini iddia eden Eda Kaçar canlı yayınımıza telefonla bağlanarak yaşadıkları ilişki sürecini tek tek anlattı.

Programımızın dünkü bölününe telefonla bağlanan Uzun Makarna Özgür Balakar, Demet Akalın’ın sözlerine cevap verdi. Yorumcularımız sosyal medyanın gündemine oturan Demet Akalın Uzun Makarna Özgür Balakar olayını masaya yatırdı.

Tuba Ünsal davasının yorumlandığı esnada sivri dilli yorumcumuz ‘Siz bize her zaman Ece Erken’i soruyorsunuz’ diyerek konuyu farklı bir noktaya getirdi. Onun üzerine Seren Serengil, ‘Ece Erken’i fazla tanımam, çok yakın arkadaşım değil’ diyerek Tuba Ünsal ile Ece Erken’in yaşadıklarını anlattı.

Şanlıurfa’da bir işçi girdiği turşu tankında dans ederken görülüyor. Büyük tepki toplayan olay sonrası açıklama yapan Viranşehir Kaymakamlığı, ilçede turşu fabrikası ya da turşu imalatı yapan bir kuruluşun olmadığı, lahana da yetiştirilmediğini belirtti. Öte yandan konunun işendiği esnada yayına getirilen turşular afiyetle yenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu