Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm Fragman

Kuzey’le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okumak için İstanbul’a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar.

Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’ini, göğünü ayakta tutan direğini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir.

Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orda kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Söylemezsem Olmaz 5 Şubat 2021

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Merve Boluğur şimdi de Enes Batur ile video çekerek sosyal medyanın gündemine oturdu. Enes Batur ile yalan makinası videosu çeken Merve Boluğur’un sorulara verdiği cevaplar büyük tepki çekti. Öte yandan Merve Boluğur’un aldattım itirafı ise herkesi şaşırttı.

MasterChef Türkiye yarışmasıyla ismini duyuran Somer Sivrioğlu yeni bir kaçamakla karşımıza çıktı. MasterChef Somer Sivrioğlu daha öncede eşini programın editörü ile aldatmıştı. Söylemezsem Olmaz kameralarına yakalanan Somer Sivrioğlu Bebek’te otelden yabancı bir kadınla çıkarken görüntülendi. Seren Serengil ve Arto’nun sorusu ise izleyenleri güldürdü.

Kerem Bürsin ile Hande Erçel sette kavga mı etti? Şoke eden iddiaya Kerem Bürsin’den jet yanıt! Dizi aşklarının gerçek olduğu iddia edilen oyuncu çift Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkındaki iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Çift her ne kadar sevgili olmadıklarını belirtse de yapılan paylaşımlar ve açıklamalar kafaları karıştırmaya devam ediyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in son zamanlarda ise aralarına kara kedi girdiği iddia edildi. İkilinin arasının açıldığı ve sette kavga ettiği öne sürüldü. Flaş iddianın ardından sessizliğini bozan Kerem Bürsin oldu. Bürsin’den haberlere jet açıklama geldi.

Hadise Kaan Yıldırım evleniyor… Ünlü şarkıcı Hadise ile oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’ın evlilik kararı aldığı iddia edildi. Son dönemde bir ayrılıp bir barışan Hadise Kaan Yıldırım çifti dünya evine girmeye hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu