Kırmızı Oda Burcu Biricik izleyicilerine şok yarattı

Kırmızı Oda dizisinde Burcu Biricik’in hayat verdiği Boncuk karakteri, izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Kırmızı Oda dizisine Boncuk ve Can’ın sahnesi damga vurdu.

Binnur Kaya’nın psikiyatrist rolünde olduğu, TV8’de yayımlanan Kırmızı Oda dizisinde birkaç haftadır Burcu Biricik’in hayat verdiği Boncuk’un hikayesi işleniyor.

Gerçek hayattan uyarla olan dizi yeni bölümüyle ise dün akşam yayımlandı. Fakat izleyenler hayal kırıklığına uğradı. 

Yeni evlendiği Sadık’la birlikte Hollanda’ya giden Boncuk, uzun süre yalnız kaldıktan sonra ve eşinin ilgisiz tavırlarıyla halüsinasyonlar görmeye başlamıştı. Boncuk’un kendi kafasında kurduğu ermişlerle iletişim konuşmasının ardından, eşi onu Türkiye’ye getirmiş ve Doktor Hanım’a başvurmuştu.

Bir süredir ermişleri görmeyen Boncuk, Hollanda’da tanıştığını söylediği Can ile olan arkadaşlığını anlatmaya başlamıştı. Boncuk, her gün parkta karşılaştığını söylediği Can’la birbirine aşık olduklarını anlamış Doktor Hanım’da onu sakince dinlemişti.

Ancak dün akşam ekrana gelen bölümde Can’ın aslında Boncuk’un hayatında olmadığı her şeyin Boncuk’un hayali olduğu gerçeği ortaya çıktı. 

Hatta Can’ın kıyafetleri bile Boncuk’un bir dergide gördüğü kombinler olduğu, Can’dan geldiğini düşünerek okuduğu mektubu da kendisinin yazdığı ortaya çıktı. Haftalardır Can ve Boncuk’un aşkını izleyen izleyiciler ise öğrendikleri gerçekle adeta yıkıldı.

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un büyük bir aşk yaşadığı Can’ın hayal çıkması sosyal medyada gündem oldu. 

İşte Twitter’daki Kırmızı Oda ve Boncuk paylaşımlarından öne çıkanlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu