Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak olan Kardeşlerim dizisi oyuncuları Kaan Sevi, Halit Özgür Sarı, Onur Seyit Yaran ve Celil Nalçakan olacak. NGM Medya’dan Nazlı Heptürk’ün yapımcılığını üstleneceği Kardeşlerim dizisinin yönetmeni Serkan Birinci olacak.


Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu
Celil Nalçakan


Son olarak Kırmızı Oda’ya konuk olan Celil Nalçakan Kardeşlerim dizisinin erkek başrol oyuncusu olacak 1978 Sivas doğumlu olan Celil Nalçakan aslen mühendistir; daha sonra Türvak’da tiyatro eğitimi alan Celil Nalçakan Sıla ve Vicdan dizisi ile büyük beğeni toplamıştır. Celil Nalçakan’ın asıl ünlü Poyraz Karayel dizisidir. 42 yaşında olan Celil Nalçakan daha önce de Hayati ve Diğerleri dizisinde başrolde yer alsa da başarısızlık yaşamıştı.

Ahu Yağtu

Ahu Yağtu 11 Temmuz 1978 İzmir doğumludur ve 42 yaşının içindedir. Şahika Tekand Stüdyo da oyunculuk dersleri alan güzel oyuncu özellikle Paramparça dizisi ile büyük beğeni toplamıştı. Son olarak Kadın dizisinde yer alan Ahu Yağtu Cem Yılmaz ile olan evliliği sonrası ününe ün katmıştır.

Cem Yılmaz’ın yanından ayırmadığı Kemal’in de annesi olan Ahu Yağtu modellik oyunculuk ve sunuculuğun yanında stil danışmanı olarak da çok beğenilmektedir. 1,75 metre boyunda, 55 kilo olan Ahu Yağtu bu günlerde fabrikatör Efe Dursun ile aşk yaşadığı iddia edilmektedir.

Kaan Sevi

Son olarak Nöbet dizisinde Koray karakteri ile yer alan ancak başarılı olamayan yakışıklı oyuncu Kaan Sevi özellikle Adı Efsane dizisinde hayat verdiği Ali karakteri ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

1995 İstanbul doğumlu olan Kaan Sevi 25 yaşındadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bitiren Kaan Sevi modellik ile de ilgilenmektedir. Kaan Sevi 1.80 metre boyunda, 78 kilo ağırlığındadır.

Halit Özgür Sarı

Kırmızı Oda dizisinden ayrılan Halit Özgür Sarı Kardeşlerim dizisi için imza attı. Dizi de kardeşlerden birine hayat verecek olan Halit Özgür Sarı Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 1993 de İstanbul doğumlu olan Halit Özgür Sarı Kardeşlerin dizisinde yer aldığı sırada 27 yaşındadır.

Daha önce Şampiyon dizisinde yer alan Halit Özgür Sarı oyunculuk eğitimini ise Esra Kızıldoğan’da ve Craft Oyunculuk Atölyesinde alıştır. Halit Özgür Sarı kendini Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Süleyman bey karakteri ile ve Hakan Muhafız dizisi ile tanıtmıştır. Halit Özgür Sarı 1.78 metre boyunda ve 67 kilodur.

Onur Seyit Yaran

Kalk Gidelim dizisinde hayat verdiği Canberk karakteri ile izleyicinin çok sevdiği Onur Seyit Yaran 1996 İstanbul doğumludur ve 24 yaşının içindedir. 2016  da Best Model seçilen Onur Seyit Yaran 2019 da Trt ‘in sevilen dizisi Vuslat’ta finans uzmanı Enes karakteri ile yer almıştır. İsmi bilinmeyen bir kadınla sevgili olan Onur Seyit Yaran 1.87 metre boyunda ve 78 kilo ağırlığındadır.

Kalk Gidelim dizisinde hayat verdiği Canberk karakteri ile izleyicinin çok sevdiği Onur Seyit Yaran 1996 İstanbul doğumludur ve 24 yaşının içindedir. 2016  da Best Model seçilen Onur Seyit Yaran 2019 da Trt ‘in sevilen dizisi Vuslat’ta finans uzmanı Enes karakteri ile yer almıştır. İsmi bilinmeyen bir kadınla sevgili olan Onur Seyit Yaran 1.87 metre boyunda ve 78 kilo ağırlığındadır.

Yiğit Koçak

Son olarak Gel Dese Aşk dizisinde Onur karakteri ile yer alan ancak tutunamayan Yiğit Koçak Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.  1995 de Samsun da dünyaya gelen Yiğit Koçak 25 yaşındadır. Oyunculuk eğitimini Akademi 35,5 da tamamlayan Yiğit Koçak lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümünde tamamlamıştır. İlk olarak yakışıklılığı ve yeteneği ile Vine platformunda tanınan Yiğit Koçak daha önce Seni Kimler Aldı ve Kimse Bilmez dizilerinde yer almıştır.  Yiğit Koçak 1.88 metre boyunda ve 76 kilo ağırlığındadır.

Aylin Akpınar

2012 de İstanbul’da dünyaya gelen Aylin Akpınar 9 yaşının içindedir. Daha önce Keşke Hiç Büyümeseydik, İstanbullu Gelin ve Aşk Ağlatır dizisinde yer alan Aylin Akpınar şimdi de Kardeşlerim dizisinde yer alacaktır

Cihan Şimşek

Son olarak 4N1K: Yeni Başlangıçlar’ dizisinde Sinan karakteri ile yer alan Cihan Şimşek şimdi de Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Cihan Şimşek 06 Ağustos 1992’de Almanya doğumludur ve 28 yaşının içindedir. İlk olarak 2009 yılında Bez Bebek dizisinde ilk kez kamera karşısına geçen Cihan Şimşek son dönemde Beni Böyle Sev, Hanım Köylü  ve Medcezir dizilerinde yer almıştır. Cihan Şimşek 1.70 metre boyunda, 64 kilo ağırlığındadır.

Cüneyt Mete

Cüneyt Mete Beni Affet dizisi ile ekranlarda yer almış daha sonra da Aşk ve Mavi dizisi ile ünlenmiş başarılı bir tiyatrocudur. 9 Eylül 1970 İzmir doğumlu olan Cüneyt Mete 50 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Cüneyt Mete ilk ekran deneyimini Unutma Beni dizisi ile yaşamıştır. 1.76 metre boyun ve 77 kg ağırlığında olan Cüneyt Mete Beni Affet dizisinden oyuncu arkadaşı Şeyma Korkmaz ile evlidir

Fadik Sevin Atasoy

Fadik Sevin Atasoy 1 Ekim 1975 doğumludur ve 45 yaşının içindedir. Tiyatrocu Sönmez Atasoy’un kızı olan Fadik Sevin Atasoy Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Uzun yıllardır filmlerde yer almayan Fadik Sevin Atasoy aktif olarak tiyatro yapmaktadır

Su Burcu Yazgı Coşkun

Son olarak Kuzgun dizsinde Naz karakteri ile yer alan Su Burcu Yazgı Coşkun 15 Nisan 2004 İstanbul doğumludur ve 16 yaşının içindedir. Daha önce Kadın ve Bizim Hikaye dizilerinde yer alan Su Burcu Yazgı Coşkun özellikle Aşk Yeniden dizisinde hayat verdiği Elif Su karakteri ile tanınmıştır

Simge Selçuk

Zümrüdüanka dizisinden ayrılan Simge Selçuk Kardeşlerim dizisi kadrosuna dahil oldu. 1975 yılında Ankara doğumlu olan Simge Selçuk 45 yaşındadır. Özellikle Ferhunde Hanımlar dizisi ile tanınan Simge Selçuk Bilkent Üniversitesi sahne sanatları bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Daha önce Kalbimde ki Deniz ve Güzel Köylü gibi dizilerde yer alan Simge Selçuk yer aldığı Can Evim dizisinde de başarısız olmuştur

Damla Su İkizoğlu

Babil dizisinde Buse karakteri ile yer alan ve çok beğenilen Damla Su İkizoğlu Babil dizisinin final yapmasının ardından Kardeşlerim dizisine dahil oldu. 8 Temmuz 1998 Antalya doğumlu olan Damlasu İkizoğlu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.  Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri alan ve görev yapan Damla Su İkizoğlu Kardeşlerim dizisinde de çok önemli bir rolde yer alacaktır

Melis Minkari

Melis Minkari 20 Ağustos 1998 İstanbul doğumludur ve 22 yaşının içindedir. Dialog Anlatım da oyunculuk eğitimi alan Melis Minkari Gaye Sökmen ajansın oyuncusudur. 1.60 metre boyunda olan Melis Minkari ilk ekran deneyimini Kardeşlerim dizisi ile yaşayacaktır.

Recep Usta

Recep Usta 2 Kasım 1997 İstanbul doğumlu olan 23 yaşında genç bir tiyatro oyuncusudur. İlk kez Şahsiyet dizisi ile ekranlarda boy gösteren Recep Usta şimdi de Kardeşler dizisinde rol alacak

Murat Arkın

Son dönemde Pis Yedili ve Börü gibi dizilerde başarı ile yer alan Murat Arkın Kardeşlerim dizisi kadrosuna dahil oldu. Usta oyuncu Cüneyt ARKIN’ın oğlu olan Murat Arkın 4 Mayıs 1975 İstanbul doğumludur ve 46 yaşının içindedir. Babasından dolayı daha çocuk yaşlarda kamera karşısına geçen Murat Arkın bir çok projede yer alsa da yeni nesle kendini Dağ 2 filmi ile ispat etmiştir. Koç Üniversitesinde mühendislik eğitimi alan Murat Arkın daha sonra İngiltere de Yazılım konusunda mastır yapmıştır. Murat Arkın evli ve 3 çocuk babasıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu