Kardeşlerim 14. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 14. Bölüm Fragmanı | Suzan’ın planı ne?

Tek dertleri hayat mücadelesi olan dört kardeşin iç burkan, sevgi dolu hikâyesi…

Başrollerini Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekrana getiriyor.

Kardeşlerim 14. Bölüm FRAGMANI AÇILMIYORSA TIKLAYINIZ

ADAPTASYON! – 17 – 23 Mayıs Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova ile Astroloji

Önemli toplumsal konularla, bizleri ilgilendirecek haberlerle haftamız başlayacak! Bu hafta ilişkilerden yana şans bizimle olurken, sevgiyi, sevgide iletişimi, paylaşımı, mantığı ön plana almalıyız. Perşembe günü Güneş İkizler burcuna geçiyor. Kimliğimizde mantıklı, iletişimci, meraklı ve değişken yönler ön plana geçebilir.

Adaptasyonumuz yüksek çalışabilir. Ticari faaliyetler, haberleşme ve iletişim hızlanırken yakın çevremizle sohbetlerimizi, görüşmelerimizi, iletişimimiz arttırabiliriz.

Paylaşmak önemli olacak. Bu hafta abartıdan uzak duralım, eğlence ve görevlerimiz arasında sıkışabilir, inançlarımızla veya düşüncelerimizle ilgili alanlarda abartılı ve çoşkulu davranışlar sergileyebiliriz. Kendimizi gerçeklerden soyutlamamalı, kafa karışıklığından uzak durmalıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu