Kadir Gecesi Resimli Mesajlar Sözler

Kadir Gecesi Resimli Mesajlar Sözler

DUALI VE RESİMLİ KADİR GECESİ MESAJLARI

Kadir Gecesi mesajları - Resimli Kadir Gecesi yazıları ~ Kuaza | Urban heat  island, How to memorize things, Islamic images


Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi. Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Kadir Gecesi Duası | 2021

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla 1. Şüphesiz, biz onu (Kuran’ı) Kadir gecesinde indirdik. 2. Kadir gecesinin ne olduğunu sen ne bileceksin! 3. Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır. 4. Melekler ve Ruh (Cebrail) o gecede, Rablerinin izniyle her türlü iş için iner de iner. 5. O gece, tan yerinin ağarmasına kadar bir esenliktir.

Allahım bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sıratı müstakimden ayırma. Hayırlı kandiller. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Kadir Gecesi mesajları 2020 resimli kısa ve öz Kadir Gecesi kutlama sözleri  - Internet Haber

Kadir Gecenizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kadir geceniz mübarek olsun.

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice Kadir Gecelerine.

Kadir Gecesi en güzel resimli mesajlar! Kadir Gecesi kısa mesajlar...

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Kadir Geceniz kutlu olsu.

BUYURUN BUGÜN RABBİMİZE DUA DUA YALVARALIM – KADİR GECESİ DUASI – BİN AYDAN DAHA HAYIRLI OLAN GECE

Ey bu mübarek Ramazan ayında, Bin aydan daha Hayırlı Olan bu mübarek Kadir Gecesine ulaştıran Yüce Mevlâmız! Biz zayıf, hakir, kullarınız. Hamdimizi, duamızı, tevbemizi, sana yöneltiyoruz. Sen kabul eyle Allah’ım!

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice Kadir Gecelerine.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

PAMUKOVAİHL (@pamukovaihl) | Twitter

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Kadir Gecen mübarek olsun!

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Kadir kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

Mübarek Kadir gecesinin İslam aleminin yeniden dirilişine vesile olarak dualarınızın kabul olması dileğiyle, Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Kandilimiz mübarek olsun.

Resimli Kadir Gecesi Mesajları, Resimli Kadir Gecesi Sözleri - Pek Güzel  Sözler

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller!

Kadir Geceniz mübarek olsun… Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun.

Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Resimli Kadir Gecesi mesajları, Kadir Gecesi özel sözleri 2021

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece Kadir gecen mübarek olsun.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin!

Kadir Gecesi mesajlar! En güzel, resimli Kadir Gecesi mesajları 31 Mayıs!

Beden de baş ne ise imanda da sabır aynıdır. Başsız beden olmayacağı gibi sabırsız da iman olmaz. Kişinin sözü aklını ve faziletini gösterir. Hayırlı Kadir Geceleriniz olsun…

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

EN GÜZEL KADİR GECESİ MESAJLARI| 19 Mayıs 2020 Resimli KADİR GECESİ  WhatsApp Smsleri| En Yeni Resimli KADİR GECESİ Mesajları - İhlas Haber  Ajansı
Kadir Gecesi Mesajları, Kadir Gecesi Sözleri - Pek Güzel Sözler
En Güzel Kadir Gecesi Mesajları | Mesajlar, Güzel söz, Ilham verici sözler
Kadir Gecesi mesajları ve sözleri 2021! Kadir Gecesi resimli, en anlamlı,  dualı, hadisli kutlama mesajları!
Memurlar.Net - Kadir gecesi mesajları resimli Kadir gecesi sözleri
Kadir Gecesi Videoları – En Güzel Kandil Videoları
Kadir Gecesi Mesajları, Kadir Gecesi Sözleri – Kandil İle İlgili Sözler 6 ~  Kuaza
KADİR GECESİ | KADİR GECESİ MESAJI 2021 | En Güzel Kadir Gecesi Mesajı |  Kadir Geceniz Mübarek Olsun - YouTube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu