Kadir Doğulu: Kovid havadan bulaşmıyor

Cihangir’de Magazin Hattı’nın kamerasına takılan ünlü oyuncu Kadir Doğulu neden sokakta maske takmıyor?

Bir giyim markasının yüzü olan Kadir Doğulu, Cihangir’de Magazin Hattı’nın kamerasına takıldı. Telefonda konuşan ünlü oyuncu ekibimize selam verdi. Şıklığıyla dikkat çeken Doğulu, konuşmasını bitirdikten sonra sorularımızı yanıtladı.

Aynı zamanda yapım şirketi sahibi olan ünlü oyuncunun adı son olarak “Güneş Tutulması” dizisi için geçmişti.

Kadir Doğulu, 2 sezon süren “Vuslat” dizisinin ardından bir süre dinlenmeyi tercih ettiğini söyledi. Doğulu, neden sokakta maske takmadığını da açıkladı.

Yemin dizisinin Emir’i Gökberk Demirci, Özge Yağız’a aşkını haykırdı

“Yemin” dizisinin Emir’i Gökberk Demirci, eski partneri Özge Yağız’la yaşadığı büyük aşkı ne zaman nikah masasına taşıyacak?

“Yemin” dizisinin Emir’i Gökberk Demirci, Magazin Hattı’na konuştu. Demirci oyunculuğa tesadüf eseri başladığını anlattı. Yakışıklı oyuncu dizi sayesinde elde ettiği popülariteyi değerlendirdi. Gökberk Demirci hayat verdiği Emir’e, karakter olarak benzediğini de belirtti.

Demirci “Yemin” dizisi sayesinde şöhretine şöhret katmakla kalmamış, geçen sezon sonunda projeden ayrılan eski partneri Özge Yağız’la aşkı da bulmuştu.

Ünlü oyuncu “İlk adım kimden geldi?” sorusuna yanıt verdi. Bu sezon “Sol Yanım” dizisinde rol alan Özge Yağız’a geçen günlerde evlilik teklif eden Gökberk Demirci nikah tarihinin henüz belli olmadığını açıkladı. Demirci, Özge Yağız’la beraber çalışmanın keyifli olduğunu ifade etti.

Yakışıklı oyuncu kendisinin ilişkide daha kıskanç olduğunu itiraf etti. Gökberk Demirci, röportajın sonunda sevgilisine olan aşkını bir kez daha dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu