Joe Biden, başkanlık hesabından ünlü model Chrissy Teigen takibe aldı

Joe Biden, 46. ABD Başkanı olarak Twitter’da POTUS adlı resmi hesabı kullanmaya başladı. Biden’ın takip ettiği 12 kişi arasındaki tek ünlü, model ve sunucu Chrissy Teigen oldu.

Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın son haftalarda askıya alınan hesabı Twitter tarafından sıfırlanmıştı. Başkan olduktan sonra hesabı kullanmaya başlayan Biden ise şimdiye kadar 12 kişiyi takibe aldı.

Takip ettiği kişiler

Bıden ve ekibinin şimdiye kadar takip ettiği 12 kişinin arasında Beyaz Saray Basın Sekreteri Jen Psaki, Ulusal Ekonomik Konsey Direktörü Brian Deese, İç Politika Danışmanı Susan Rice, First Lady Jill Biden gibi isimler yer alıyor. Bunların dışındaki bir isim ise dikkatlerden kaçmadı. Joe Biden’ın Twitter’da takip ettiği tek ünlü Chrissy Teigen oldu. Biden’ın neden sadece Teigen’i takibe aldığı henüz bilinmiyor

Barış’ın ablasını Ebru Cündübeyoğlu canlandıracak

Barış'ın ablasını kim canlandıracak?

OGM Pictures’ın yapımını, Onur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda da Çağrı Bayrak’ın oturduğu “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisine yeni bölümde Ebru Cündübeyoğlu katılıyor.

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk’ün paylaştığı dizinin yeni bölümünde Ebru Cündübeyoğlu “Özlem Tunahan Poyraz” karakterine hayat verecek.

Barış ve Savaş’ın ablası olan Özlem, aile geleneği avukatlığını sürdüren hırslı bir kadındır. Özlem uzaktan da olsa hep ailesini koruyup kollayan güçlü bir kadındır. Kardeşlerini çok sevse de kimi zaman onlara abladan çok idareci gibi yaklaşmaktadır.

Özlem, zamanla şirkete de gidip gelmeye başlayacak, yönetimsel konularda Zeynep ile didişecektir.

Özlem, zamanla şirkete de gidip gelmeye başlayacak, yönetimsel konularda Zeynep ile didişecektir. Özlem, Alman Lisesi’nden mezundur, Master’ını Almanya’da yapmış, Alman disiplini almıştır ve ona kalırsa Barış ve Zeynep’in arasına Berlin Duvarı yeniden örülmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu