Ivana Sert İkinci Çocuk Fikri

Ivana Sert geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Doya Doya Moda programıyla yeniden ekranlara dönen Sert, gazetecilere önemli açıklamalarda bulundu.

Doya Doya Moda programıyla ekranlara döndüğü için mutlu olduğunu ifade eden Sert, “Güzel bir program. Ekip de zaten eğlenceli. Eski iş arkadaşım Uğurkancım da orada” dedi.

Eski eşinin işleri kötü gittiği için nafakayı ödemekte zorlandığı öğrenilen Ivana Sert, bu konuyla alakalı şu ifadeleri kullandı: “Yani hepimizin işi kötü gidiyor ama çocuğumuz var. O çocuğa bakmak zorundayız. Ortak sorumluluğumuz var. Ben az bulmuyorum ama çocuğun masraflarını karşılamadığı için yapacak bir şey yok.”

Ivana Sert, ‘Nafaka sizce haksız kazanç mı?’ sorusuna, “Bu tepkiyi gösterenlere erkek demeyeceğim kendisine bir baba gibi bakmalı. Nafakayı eşi için vermiyor, çocuğu için veriyor” ifadelerini kullandı.

Bir süredir Sezer Dermenci ile mutlu bir aşk yaşayan ünlü isim ilişkisiyle ilgili, “Biz birbirimizi çok seviyoruz. Çok uyumluyuz. Allah bozmasın ilişkimiz çok iyi gidiyor. Sezer, Ateş’le çok iyi anlaşıyor. Çok tatlı bir insan, evde her şeyi beraber yapıyoruz. Allah beni duydu sonunda. Tam istediğim gibi” diye konuştu.

İlk evliliğinden Ateş adından bir çocuğu olan Ivana Sert, ‘İkinci kez anne olmayı istiyor musunuz?’ sorusuna şu cevabı verdi: “Bir tane daha çocuğumun olmasını çok istiyorum. Ama şu an salgından dolayı ne olacağı belli değil. Ateş 15 yaşında. Hayır demeyeceğim ama şu an sıcak bakmıyorum. Ateş şu ana kadar kardeş de istemedi. Enerjisi o kadar yüksek ki kendisine yetiyor.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu