İtalyanlar’ın Can Yaman Aşkı 2 milyon 700 bin TL kazandı

Reklam filmi çekimi için Roma’ya giden Can Yaman’a sevgi gösterisinde bulunan İtalyanlar korona virüsü nasıl hiçe saydı? Ünlü oyuncu reklam kampanyasından ne kadar para kazanacak?

Rol aldığı diziler sayesinde özellikle İtalya ve İspanya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman, Roma’da ünlü bir makarna markasının reklamında oynadı. Reklam filmini İtalya’da yaşayan dünyaca ünlü yönetmenimiz Ferzan Özpetek çekti. Yakışıklı oyuncu 4 reklam filmi için 300 bin euro yani yaklaşık 2 milyon 700 bin TL aldı. Çekilen ilk film ocak sonunda yayınlanacak.

Öte yandan bugün Türkiye’ye dönmesi beklenen Can Yaman’ın Roma’da kaldığı otelin önünde yine izdiham yaşandı. Ünlü oyuncu sevenlerini kırmayıp selam vermek için kapının önüne çıktı. Ancak yaman bir anda kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının arasında kaldı. Kalabalığa polis müdahale etti. İtalyan fanlar Can Yaman sevgisi yüzünden korona virüsü bile hiçe saydı.

Bu arada bir yandan da İtalya’da bölüm başına 80 bin euro alacağı Sandokan adlı diziye hazırlanan ünlü oyuncu, yapımcısı Luka Bernabei ile de bir araya gelme fırsatı buldu.

Hercai dizisinin Harun’u ile Yaren’i ayrılıyor mu?

Magazin Hattı’na konuşan “Hercai” dizisinin Yaren ve Harun’u İlay Erkök ile Ahmet Kayakesen’in yolları ayrılıyor mu?

“Hercai” dizisinin sevilen iki karakteri Yaren ve Harun’a hayat veren İlay Erkök ile Ahmet Kayakesen, Nişantaşı’nda “Magazin Hattı” kamerasına takıldı. Dizi çekimleri nedeniyle uzun süredir Mardin’de olan iki oyuncu, pandemiye rağmen Nişantaşı’ndaki kalabalığa şaşırdı.

İlay Erkök ile Ahmet Kayakesen, Midyat’ta daha izole bir hayat yaşadıklarını belirtti. Erkök ile Kayakesen 2017 yılında da “Seni Gidi Seni” filminde beraber kamera karşısına geçmişti. Sevilen ikili “Hercai” dizisinin başarısını değerlendirdi.

  1. bölümde diziye veda edecek olan Ahmet Kayakesen, çekimleri hâlâ devam ettiği için konuyla ilgili soruya ucu açık bir cevap verdi.
  2. İlay Erkök geçen yıl Yalovaspor basketbol takımında oynayan Kerem Gülmez’le beraberlik yaşamaya başlamıştı. Erkök setteki gergin anlarda Kayakesen’le birbirlerini sakinleştirdiklerini sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu