İsa Arslan 4 gündür kayıp 2 çocuk babası İsa nerede? Gerçeğin Peşinde

İsa Arslan 4 gündür kayıp 2 çocuk babası İsa nerede? Gerçeğin Peşinde

Yaşanmış hikayeleri konu alan program, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünü aydınlatacak. Kayıpların bulunacağı, ayrı kalanları kavuşacağı ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkacağı ‘Gerçeğin Peşinde’, izleyenleri derinden etkileyecek. Hafta içi her gün ekrana gelecek, Serap Paköz’ün sunacağı programa; uzman görüşleriyle Adli Tıp Uzmanı Taner Güven, Avukat Hasan Kocabey ve Polis Eğitmeni ve Güvenlik Uzmanı Murat Aydın da katkı sağlayacak.

Şanlıurfa’da 4 gün önce iddiaya göre “Babamlara gidiyorum” diyerek evden çıkan 2 babası İsa Aslan, kayıplara karıştı

Şanlıurfa’da 2 çocuk babasından haber alınamıyor

Manisa’da kuyu sondaj işinde çalışan evli ve 2 çocuk babası 26 yaşındaki İsa Aslan’dan 4 gündür haber alınamıyor. İddiaya göre Aslan Ramazan Bayramı dolayısıyla izne ayrılarak ailesinin yanına, Haliliye İlçesi’ne bağlı Konuklu Mahallesi’ndeki evine geldi.

29 Nisan Perşembe günü iftarını açtıktan sonra saat 20.30 sıralarında “Babamlara gidiyorum” diyerek evinden ayrılan genç baba, ne baba evine gitti ne de kendi evinedöndü. Saatlerce kendisinden haber alamayan ailesi, jandarmayı arayarak kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma ekipleri kayıp Aslan’ın bulunması için çalışma başlattı.

Gerçeğin Peşinde 353. Bölüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu