İdrar kaçırıyorsanız bu egzersizleri yapın! dr Ender Saraç

Sağlık, spor, diyet ve beslenmeye dair en doğru bilgileri öğreneceğiniz Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 09.45’te Show TV’de!

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.


Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 43. Bölümünde; Prof. Dr. Ateş Karateke idrar kaçırma problemi olan kişiler için idrar kaçırmaktan korunmak isteyenler için egzersiz tavsiyeleri paylaştı.

İştahı kapatan yiyecekler ve kokular neler?

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 43. Bölümünde; Dr. Ender Saraç canlı yayında iştah açıcı ve iştah kapatıcı çayları, kokuları ve renkleri paylaştı. Kilo kontrolünde önemli olan bilgiler paylaşan Dr. Ender Saraç tavsiyelerde bulundu.

Doğum Yönteminin Çocuğa Etkisi Olur Mu ? | Op. Dr. Oya Ünsal Erbay

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Oya Ünsal Erbay ; Normal doğumun avantajlarını ve hamilelerin merak ettikleri hakkında bilgileri TV8 8’de Sağlık programında anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu