İclal Aydın yeni bir birlikteliğe adım attı

Son olarak “Egenin Hamsisi” dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu ve yazar İclal Aydın’ın hangi meslektaşıyla yeni bir birlikteliğe adım attığı ortaya çıktı?

Son olarak “Egenin Hamsisi” dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu ve yazar İclal Aydın’ın yeni bir birlikteliğe adım attığı ortaya çıktı. Bir süredir Urla’da sakin bir hayat yaşayan ve roman yazmaya yoğunlaşan aydın, oyuncu Erdinç Gülener’le beraberlik yaşıyor.

Aydın ve Gülener’in Ankara Dil Tarih Coğrafya Fakültesi yıllarından tanıştıkları ve ortak arkadaşları sayesinde de yıllar sonra görüşmeye başladıkları öğrenildi.

İkisi de 49 yaşında olan İclal Aydın ve Erdinç Gülener’in çok iyi anlaştıkları konuşuluyor.

Aynur Aydın: öpüşme komple kaldırılsın

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, Sarıyer’de bir AVM’de kameralara takıldı. Hayvansever kimliğiyle tanınan Aynur Aydın, kürk giyenleri cahillikle suçladı.

Ünlü popçu pandemi dönemini daha az alışveriş yaparak geçirmeye çalıştığını söyledi. Aynur Aydın Almanya’da yaşayan anne ve babasının korona virüsü yendiğini anlattı.

Ünlü şarkıcı aile fertleri ve sevgili dışında sarılma ve öpüşmeye karşı olduğunu belirtti. Aynur Aydın katıldığı bir radyo programında “Sosyal medyada beğeniliyorum. DM’den bana bayağı bir yürüyen var.

Hatta ismini veremeyeceğim mavi tikli ünlüler de var” demişti. Güzel popçu flört etme konusunda utangaç biri olduğunu sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu