Hülya Avşar uludağ tatili

Hülya Avşar’dan güldüren gaf! Ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Gazetecilerle röportaj yaptığı sırada bir gafa imza atan Hülya Avşar’ın, kızı Zehra’nın uzaktan eğitim alacağını söylemek isterken, “Uzaktan kumanda” demesi kahkaya boğdu

Hülya Avşar, yeni yıla Uludağ’da girdi. Avşar’ın snowboard ile kayak yaptığı ve sosyal medyada yaptığım paylaşıma beğeni yağdı.

Hülya Avşar Uludağ’da kayak yaptı

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, yeni yılın ilk gününde, kızı Zehra ve kardeşi Helin Avşar ile kaldığı otelde poz verdi. Hülya Avşar, kızı Zehra, kız kardeşi Helin ve ablası Leyla ile yeni yılı Uludağ‘da karşıladı.

Bir haftalığına Grand Yazıcı’nın dağ evini kiralayan ünlü sanatçı, kutlama yaptı. Doğayla iç içe bir tatil yapan Avşar, hem ailesiyle doya doya vakit geçirdi, hem de kayak yaparak karın tadını keyfini çıkardı.

Can Yaman’ın yeni reklam filmi 

DESA & Can Yaman 2018 Reklam Filmi - YouTube

Can Yaman İtaly 2021: For the third day in a row, Can Yaman lovers gather in front of the hotel.

Can Yaman İtaly 2021: For the third day in a row, Can Yaman lovers gather in front of the hotel. Can Yaman reklam filmi Roma İtalya çekimleri. Can Yaman İtalya 2021 otel önünde izdiham görüntüleri.

Can Yaman popüler oyun firmasının yüzü oldu. Can Yaman video oyunu google play ve android ios olarak yüklenebiliyor. Can Yaman Pasha Fencer oyunun yüzü oldu. Pasha Fencer Can Yaman oyunu tanıtımı ve ön kayıtları devam ediyor. popüler video oyun, digital oyun ca Can yaman olacak.

CAN YAMAN,VİDEO OYUN TANITIM REKLAMI. Pashafencer Can Yaman yeni reklam Filmi

Son olarak Bay Yanlış dizisiyle ekrana gelen oyuncu Can Yaman’dan hayranlarına bir müjde geldi. Can Yaman, İtalya’da bir makarna markasının yüzü oldu.

Rol aldığı projeler ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Can Yaman, Erkenci Kuş dizisiyle yurt dışına açıldı. Özellikle İtalya’da büyük bir hayran kitlesi olan yakışıklı oyuncu Can Yaman’dan reklam filmi müjdesi geldi. Can Yaman, İtalya’da bir makarna markasının reklam yüzü oldu.

Can Yaman and Claudia Gerini are together Özpetek started the project 2021 De Cecco Can Yaman

Production of the commercial project directed by Can Yaman and Claudia Gerini by Özpetek started. When will we see.

Compromised for three. He met in the commercial. They agreed to work on the De Cecco pasta factory advertisement campaign. Claudia Gerini, one of the brand’s references, will share a screen for the first time with Can Yaman, who emerged in undeniable beauty. The commercial director will be Ferzan Özpetek. He directed “Saturno Contro” and “La dea fortuna”. Ads will be published from the end of January. De Cecco is very satisfied with the work.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu