Hülya Avşar Coşkun Sabah’ın Beni aldattı itirafına tepkisi

Hülya Avşar eski sevgilisi Coşkun Sabah’ın “Hülya askerdeyken beni Tanju Çolak’la aldattı” şeklindeki itirafına ne yorum yaptı?

Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’la “Yaşı 19” adlı dizide başrol oynamaya hazırlanan Hülya Avşar, Bebek’te aracının içinde görüntülendi. Avşar’ın günde sadece 8 saat çalışma şartıyla dizide oynamayı kabul ettiği ortaya çıktı. “Yaşı 19” dizisinde hale adlı varlıklı bir kadına hayat verecek olan Hülya Avşar’ın ev sahneleri 2004 yılında aramızdan ayrılan ünlü iş insanı Sakıp Sabancı’nın malikanesinde çekilecek. Hülya Avşar, dizideki çekim alanlarını mini bir spor salonuna çevireceğini de belirtti.

Avşar, yılbaşı tatilini kızı Zehra Çilingiroğlu ve kız kardeşi Helin Avşar’la Uludağ’da geçirdi. Avşar’ın Uludağ’da konakladığı dağ evine 4 günlük tam pansiyon fiyatı olan 140 bin TL yerine 40 bin TL’lik indirim yaptırarak 100 bin TL ödediği gündeme geldi.

Avşar’a eski sevgilisi Coşkun Sabah’ın 32 yıl sonra yaptığı “Hülya askerdeyken beni Tanju Çolak’la aldattı” şeklindeki itirafı hatırlatıldı. Hülya Avşar korona virüs aşısı hakkındaki fikirlerini paylaştı. Avşar, Acun Ilıcalı’nın dijital platformu için de ayrıca dizi çekeceğini açıkladı.

Ünlü oyuncu, geçen yıl Riva’daki 62 milyon değerindeki arsasının üzerine çiftlik kuracağını anlatmış, mimarlık eğitimi alan kızı Zehra’nın da inşaatta görev alacağını ifade etmişti.

İbrahim Büyükak’ın bebeğinin cinsiyeti ne?

Korona virüsü atlatan İbrahim Büyükak, yakın dostu Oğuzhan Koç’un evine giderken görüntülendi. Büyükak hastalık sürecini nasıl geçirdiğini anlattı. Ünlü komedyen ilk kez “Magazin Hattı”nın duyurduğu babalık heyecanını paylaştı.

İbrahim Büyükak terapist eşi Nurdan Beşen’in bebek haberini kendisine nasıl verdiğini anlattı. Büyükak, Demet Özdemir’le aşk yaşadığını itiraf eden Oğuzhan Koç’la ilgili ise yorum yapmaktan kaçındı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu