Sosyal Medya

Hercai 46.Bölüm Tek Parça Full İzle! Hercai 47.Bölüm Fragmanı İzle

ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Hercai 46.Bölümü ile 6 Kasım Cuma akşamında izleyicisi ile buluştu. Olayların birbirine girdiği Herca


 

ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Hercai 46.Bölümü ile 6 Kasım Cuma akşamında izleyicisi ile buluştu. Olayların birbirine girdiği Hercai'de şok gelişmeler yaşandı. Aslanbeyler'in konağına geri dönen Reyyan ve Miran'ın hayatında ne gibi değişiklikler olacak. Merak edilen 46.Bölümü ile Hercai 6 Kasım Cuma ATV'de yayınlandı.

HERCAİ YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

"Aslan, Reyyan'a aşık!"


Reyyan ve Miran'ın Aslanbey konağına geri dönüşü konaktaki dengelerin değişmesine neden olur. Azize, karşısında yeni ve güçlü bir Reyyan bulmanın şaşkınlığını yaşarken bir yandan da tehlike olarak gördüğü Aslan'ı etkisiz hale getirmenin yollarını arar. Aşkları doludizgin devam ederken Miran'ın kendisine hazırladığı sürpriz karşısında duygulanan Reyyan hayatına yeni bir yön vermenin ilk adımlarını atacağı için çok heyecanlıdır. Diğer yandan Aslan'ın geçmişle bağlantısını çözmek ve Aslan'ın Midyat'a geliş amacını öğrenmek isteyen Miran, Fırat'ın da yardımıyla herkesi şaşırtacak bir gerçeği açığa çıkarır.

https://www.youtube.com/watch?v=MRTMKkHFX10

Uğruna herkesi karşısına aldığı büyük aşkı Miran'ın öldüğünü düşünen Reyyan hayatının en zor gününü yaşarken zor bir kararın eşiğindedir. Bu esnada Azize'nin geçmişini ve intikamının asıl sebebini öğrenen Aslan, Hanife'nin ölümüyle sarsılan Azize'yi geçmişini açık etmekle tehdit edip ona beklenmedik bir teklifte bulunur. Köşeye sıkışan Azize ise Aslan'ın Hanife ile işbirliği yaptığını öğrenince planlarını yeniden kurmak zorunda kalır. Hazar ise Miran'ın oğlu olup olmadığını öğrenebilmek için peşine düşeceği yeni bir ipucu bulmuştur. Reyyan için ayağa kalkan Miran'ın dönüşü ise tüm dengeleri değiştirecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=NPay3GbYxsk
https://www.youtube.com/watch?v=NPay3GbYxsk

HERCAİ 46.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HERCAİ 46.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HERCAİ 47.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANIR YAYINLANMAZ SAYFAMIZDA OLACAKTIR!