Hayatın Ritmi 126. Bölüm Covid-19 pandemisinde son durum

Hayatın Ritmi 126. Bölüm / Covid-19 pandemisinde son durum – yerli aşı çalışmalarındaki gelişmeler. Bulaş yolları .

Coronavirüs nasıl zatürreye dönüşür. Covid-19 maskelerin üzerinde ne kadar süre kalıyor. 2021 yılında coronavirüse yakalanma ihtimaliniz var mı testi .

Pandemi ile ilgili son gelişmeler. Covid-19 aşısı yaptıran prof. dr. Mehmet Öz neler yaşadı

Gülben Ergen, Okan Bayülgen ile Nokta’ya konuk oluyor!

Şarkıcı Gülben Ergen, 19 Ocak Salı günü Okan Bayülgen ile Nokta programına konuk olarak merak edilenleri tv100 ekranlarında anlatıyor.

Bakan Selçuk’tan tavsiye: Çocuğunuz kartopu yapsın

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ebeveynlere çocuklarının kar topu yapması konusunda tavsiyede bulundu. Selçuk, “Maddenin hal değişimi, erime donma konuları da öylece çocuğun avucunda durur.

Her bir kar tanesinin birbirinden farklı olduğunu anlatırsanız bu, bir fizik sohbeti olur” dedi.

Aşı olmamak günah mı?

Alo Fetva Hattı’ olarak da bilinen ‘Alo 190 Dini Danışma’ hattına son aylarda koronavirüs nedeniyle gelen çağrı sayısında artış yaşandı

Antalya İl Müftülüğü’nün ALO fetva hattını arayanlar vaiz ve din işleri uzmanlarına ilginç sorular yöneltti.

Hattı arayanlar, ‘Evden dışarı çıkmadığımız için eşimle zaman zaman tartışıp, ‘boş ol’ diye söylediğim için aynı evde kalmamızda sakınca var mı?’, ‘Eşim çalışıyor. Küçük bebeğim var.

Eşim elbiselerini değiştirmeden eve geldiği için koronavirüs nedeniyle endişelerim var. Koronavirüsten kurtulmanın, bulaşmaması için duası var mı?’, ‘Koronavirüsten dolayı virüs bulaştırırım endişesiyle anne, babamı ziyaret edemiyorum. Onlara yardım edemediğim için vebal altında mıyım?’, ‘Koronavirüse inanmayıp maske takmadığım için günaha giriyor muyum?’ şeklinde ilginç sorular yöneltiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu