Harry Potter Dizi Oluyor

Harry Potter Dizi Mi Oluyor Harry Potter Hayranlarını Sevindirecek Haber Harry Potter dizisi oyuncuları

Harry Potter Dizi Mi Oluyor Harry Potter Hayranlarını Sevindirecek Haber Harry Potter dizisi oyuncuları..

Milyonların izlediği Harry Potter filmlerinin dizi olacağı haberi televizyon dünyasında şok etkisi yarattı. JK Rowling’in aynı adlı roman serisinden uyarlanan Harry Potter dizi mi oluyor? 

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Harry Potter’ın dizisi için HBO Max ve Warner Bros., ortak şekilde harekete geçtiği öğrenildi.

Harry Potter Dizi mi Oluyor? Dizinin Adı Ne? -| Ankara Haber | Ankara  Havadis | Son Dakika

7 Kitaptan oluşan serisinden uyarlanan 8 filmin dünya çapında tanınması ve büyük başarı elde etmesinin ardından Harry Potter dizisine ait yeni fikirlerin ortaya atıldığı öğrenildi. Binlerce hayranı olan bu serinin evreninde geçecek bir dizinin yapılıp yapılmayacağı ise serinin sevenleri tarafından fazlasıyla merak edilen bir konuydu.

Harry Potter dizi yapılması için çalışmaların başladığı fakat aşamaların yavaş ilerlediği haberleri dolaşırken The Hollywood Reporter’ın iletişime geçtiği HBO Max ve Warner Bros, “Şu anda stüdyoda ya da yayın platformunda geliştirilmekte olan herhangi bir Harry Potter dizisi yok” açıklamasını yaptı.

Bazıları bu haberden sonra çalışmanın gizli kalması için söylenmiyor şeklinde yorum yapsa da dizinin olmadığı haberleri de televizyon dünyasında yer almaya başladı.

Bazı yayınlar HBO Max’in üst düzey yöneticilerinin gişe rekorları kıran seriyi televizyona getirmek için yetenekli yazarlarla görüşmeler yaptığını belirtmekte. Haberin gerçek olup olmadığı ise henüz kesin değil.

Bülent Şakrak’tan Hazal Kaya Hakkında: Hiç Sempatik Değilsin

Bülent Şakrak’tan Hazal Kaya Hakkında: Hiç Sempatik Değilsin Bülent Şakrak’ın Hazal Kaya Paylaşımı Çok Konuşuldu Bülent Şakrak’tan Hazal Kaya Paylaşımı geldi

Bülent Şakrak'tan Hazal Kaya'ya: Hiç sempatik değilsin! - Magazin haberleri  | Magazin Haberleri

Geçtiğimiz günlerde Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti yakın arkadaşları olan Hazal Kaya’ yı evlerinde ağırlamışlardı. Sosyal medya üzerinde birbirlerine esprili paylaşımlarda bulunmaya devam eden Bülent Şakrak ve Hazal Kaya, son olarak Hazal Kaya’ nın paylaşımına Bülent Şakrak “Hiç sempatik değilsin diyet yapıyor diye kafama çekirdek paketi attı, saldırgan” sözleri ile yorumda bulundu.

Bülent Şakrak, oyuncu Hazal Kaya’ nın fotoğrafını paylaşarak “Hiç sempatik değilsin gundi şirin. Diyet yapıyor diye kafama çekirdek pakedi attı, saldırgan” sözlerini dile getirdi. Sonrasında Hazal Kaya bu paylaşımın üzerine “Açım” yazarak yeni bir paylaşımda bulunması dikkat çekti.

Bülent Şakrak'tan Hazal Kaya'ya: Hiç sempatik değilsin! - Magazin haberleri  | Magazin Haberleri

Ardından Hazal Kaya, Bülent Şakrak’ın fotoğrafını paylaşarak üzerine bağlama yapılmış kendi ses tonuna özel… İnanılmaz keyfi yerinde, kulaklarımız kanadığı için biz değiliz.” Sözleri ile paylaşımda bulundu. İkilinin bu kareleri sevenleri tarafından büyük ilgi gördü.

Eşleri ile beraber çift olarak görüntülenen ikilinin bu paylaşımları sevenleri tarafından çok kısa sürede büyük beğeni topladı ve yoğun ilgi gördü. Sevilen başarılı oyuncular, ilerleyen günlerde nasıl paylaşımlarda bulunacak merakla bekliyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu