Hande Erçel’den Murat Dalkılıç hakkında imalı sözler

Hande Erçel, geçen günlerde kendisini takipten çıkaran eski sevgilisi Murat Dalkılıç hakkında hangi açıklamayı yaptı?

Kerem Bürsin’le başrolünü paylaştığı “Sen Çal Kapımı” dizisindeki başarısıyla kariyerindeki yükselişini sürdüren Hande Erçel, Kavacık’ta trafik çevirmesi sırasında kameralara takıldı. Set ekibinin aracında seyahat eden Hande Erçel, bir anda kameraları karşısında görünce şaşırdı.

Erçel’e hakkında en çok haber yapılan ünlü isimler arasında yer aldığı hatırlatıldı. Güzel oyuncu partneri Kerem Bürsin’le sevgili olmadığını bir kez daha dile getirdi. Hande Erçel, “Sen Çal Kapımı” dizisinin final yapacağı iddiasına da yanıt verdi.

Bir giyim markasının yüzü olan Erçel’in yakında bir diş macunu firmasıyla da anlaşma yapacağı konuşuluyor. Hande Erçel’in eski sevgilisi Murat Dalkılıç geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncuyu takipten çıkmış, bunun üzerine Erçel de eski aşkına aynı davranışla karşılık vermişti.

Enes Batur, Hasan Can Kaya gibi Youtube’u bırakıyor mu?

Acun Ilıcalı’nın yeni açtığı dijital platform için kadın erkek ilişkilerini anlatan bir programa başlayan Enes Batur, YouTube’u bırakmaya mı hazırlanıyor?

Ünlü Youtuber Enes Batur, Etiler’de spor salonu çıkışı “Magazin Hattı” kamerasına takıldı. Geçen hafta Nişantaşı’nda alışveriş turu yaparken görüntülenen Batur, ekibimizin videosunu çekip instagram adresinden paylaştı.

Kasım ayında trafik kazası geçiren ve aracı kullanılmaz hale gelen ünlü youtuber, 1 milyon TL’ye yeni bir araba almıştı. 14 milyon abonesi olan Enes Batur, Acun Ilıcalı’nın yeni açtığı dijital platform için kadın erkek ilişkilerini anlatan Enes Batur’la buluşma adlı bir programa başladı.
Ünlü youtuber izlenmeme kaygısı ise yaşamadığını belirtti ve “Ben takipçilerimi her zaman mutlu ederim” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu