Haftalık Burç Yorumları ASTROLOJİ

 Haftalık Burç Yorumları

ENERJİMİZE DİKKAT! – 5 – 11 Nisan Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova ile Astroloji

Haftamıza ciddi işlere, önemli konulara odaklanarak giriş yapıyoruz. Ancak saat 16:04​ e kadar Ay boşlukta olacağı için tamamlanması gereken işlerin üzerine eğilmeliyiz. Önemli işlerimizi akşam saatlerine bırakmak faydalı olabilir!


Salı günü Venüs ve Mars arasında olumlu açılar devrede. Karşı cinsle anlaşabilir, hoşlandığımız insanlara kalbimizi açabilir, ilişkilerimizde şanslı olabiliriz.

Cuma günü Mars- Neptün dik açısıyla, enerjimiz düzgün çalışmayabilir. Enfeksiyonel hastalıklara, zehirlenmelere ve alerjilere dikkat etmemiz gereken zamanlar içindeyiz! Bu dönem girişimlerimizde aldanmalar, yanılgılar oluşabilir.


Haftasonu olumlu enerjilerle, ayağımız yere sağlam basabilir, keyfimiz yerinde olabilir. Yeni gelen haftaya odaklanmak, işlerimizi planlamak anlamında Pazar gününün enerjisinden faydalanalım!
Şimdi 05-11 Nisan haftasını sizler için anlattım!

Merkur 19 Nisan’a kadar Koçta. Haberler,imzalar,iletisim hizlaniyor. Belirsizlik tamamen dagiliyor.

İlişkilere Dikkat!

Pazar günü boyunca Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Ay’ın Güneş ile sert açısının etkileri günün ilk yarısında kendini gösteriyor. Dolayısıyla ailevi ve özel ilişkiler açısından karşılıklı anlayışı elden bırakmamak gerekmekte. Zorlu etkiler ilişkiler üzerine gerilim oluşturabilir. Şartları zorlamak yerine daha anlayış içinde olmak faydalı olabilir. İletişim gezegeni Merkür bu sabah 06:41’de Koç burcuna geçiyor. İletişim hızlanmaya başlıyor. Tabii düşünmeden konuşma, hızlıca yargılama riskimiz de artıyor. Önemli kararlarda acele etmekten uzak durmakta, yapacağımız işleri iyice araştırmadan, derme çatma bilgilerle ortaya çıkmaktan kaçınmamızda fayda var! Ay-Venüs karesinin etkili olduğu öğle saatlerinden sonra, özellikle de akşam saatleri civarında özel ilişkiler açısından da dikkatli olmamız gerekiyor. Kırgınlıklara açık bir zaman dilimindeyiz. Farkında olalım!
Günü nasıl değerlendirelim! Öner Döşer astrolojik olarak günü değerlendirdiği videoları ile her sabah sizlerle birlikte. Gününüz güzel geçsin diliyoruz!

5-12 NİSAN Haftası Burç Yorumları – Dolunay KARACA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu